Важливо :: Життя громади :: 17 листопада 2022 15:20 , Олексій Ладика
Linsky1

Чи перейменують вулицю Бородіно на честь Володимира Линського? Гончаренко відповів на петицію

Обіцяють врахувати цю пропозицію

Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко відповів на петицію, яка пропонувала перейменувати вулицю Бородіно іменем загиблого на війні військовослужбовця Володимира Линського.

"Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув підтриману петицію та повідомляє, щодо дана пропозиція буде врахована при прийнятті рішення щодо перейменування вулиці Бородіно на вулицю імені Володимира Линського", - йдеться у відповіді.

Гончаренко також нагадав, що згідно з закону про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів , у Краматорську було перейменовано більшість комуністичних вулиць та топографічних об'єктів. Після приєднання до Краматорської територіальної громади кількох селищ, що зараз мають статус старостинських округів, виявилося, що там закон був виконаний не у повному обсязі. 

"На даний момент проводиться комплексна робота щодо опрацювання всіх назв вулиць Краматорської територіальної громади, які підлягають перейменуванню", - зазначив голова військової адміністрації.

Петиція про переймеування вулиці Бородіно з'явилася у жовтні. Її автор Станіслав Черногор мотивував свою пропозицію тим, що "Володимир Линський - справжній патріот своєї країни, чуйна та добра людина з відкритим серцем та активною громадянською позицією, тоді як Бородіно – село у Можайському районі Московської області".

Військовослужбовець територіальної оборони Володимир Линський загинув 20 вересня у боях за Лиман. Він потрапив під ворожий артилерійський обстріл поблизу Блакитних озер.

У Краматорську його знали як громадського діяча, волонтера, керівника міського осередку "Державної ініціативи Дмитра Яроша".

Інші статті на цю тему

Hlinnikovcover

Він воював у складі 3-ої штурмової бригади

tovpiga

38-річний захисник загинув під час обстрілу під Курдюмівкою

Turchincover

Відповідна петиція вже набрала половину потрібних для розгляду голосів

коментарі