Корисно :: Довідник :: 06 грудня 2022 14:59 , Краматорск Пост
Epicentr2

Чи планує «Епіцентр» незабаром знову відкритися у Краматорську?

Ми запитали і ось що вони нам відповіли

Будівництво великого торговельного центру «Епіцентр» стало свого часу подією для Краматорська. З одного боку багато хто радів, що у нашому місті він нарешті з’явиться, але у багатьох викликало подив місце, яке обрали під цей ТЦ.

Зрештою сталося те, що сталося і майже три роки «Епіцентр» у Краматорську успішно працював. Але у перший же день повномасштабного російського вторгнення магазин у місті зачинився.

Краматорці сумують за «Епіцентром»

Для краматорців похід туди був не лише за потребою щось придбати, але навіть елементом дозвілля, як це буває із ходінням по магазинам.

Спілкуючись у соцмережах, містяни згадують «Епіцентр» із сумом. Наприклад, ось як в одному з міських телеграм-чатів (оригінальний текст збережено):

  • «хочу в эпицентр, а потом с вами на караоке»,
  • «просто втыкать я хочу в эпицентре»,
  • «а я хочу в эпик за новогодними игрушками как раньше».

Скриншоти не додаємо, бо вони заборонені адміністратором чату. Проте це лише кілька повідомлень, де краматорці сумують за прогулянками по великому ТЦ, де можна було навіть просто дивитися («втыкать»).

test Найближчі до Краматорська магазини мережі працюють у Харкові

 

У Харкові він працює. А як щодо Краматорська?

Коли ж ми заходимо на сайт компанії і вказуємо своє місто – Краматорськ, – він підказує нам як найближчі магазини мережі ті, що працюють у Харкові. Саме їх на сьогодні пропонують відвідати мешканцям Краматорська.  І це при тому, що Харків теж прифронтове місто, яке зазнає обстрілів.

Ми звернулися до служби підтримки мережі «Епіцентр» щодо можливого відновлення роботи торговельного центру у Краматорську. Показуємо, яку відповідь отримали:

test Ось так у службі підтримки відповіли щодо відновлення роботи у Краматорську

 «Як тільки це буде можливо…». Тобто зрозуміло, що поки що ні.

Що ж, мабуть, на сьогодні і справді різноманітні національні мережі ще не розглядають Краматорськ аж настільки безпечним для своєї роботи у місті. Хоча у звільненому Херсоні працює АТБ, а у прифронтовому Харкові – «Епіцентр».

Сподіваємося на успіхи наших Сил оборони по всім напрямкам, зокрема і на Краматорському, щоб нормальне життя відновлювалося по всій Україні.

Інші статті на цю тему