Важливо :: Життя громади :: 20 січня 2023 11:04 , Краматорск Пост
biznes

Чи повернуться підприємці на Донеччину після війни? Опитування

Ваша відповідь важлива для майбутньої відбудови Донеччини та України!

Чи розглядають українські підприємці, що були релоковані у зв’язку із війною, можливість відновлення свого бізнесу в Донецькій області після деокупації?

З метою з’ясування цього важливого питання та вивчення настроїв підприємців щодо можливості продовження та заснування власної справи у Донецькій області проводиться опитування бізнесу в рамках проєкту "Проведення дискусій з бізнесом, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, іноземними інвесторами щодо організації життя та залучення інвесторів у Донецьку область".

Якщо ви – підприємець і для вас ці питання є актуальними, просимо приділити декілька хвилин свого часу та долучитися до анкетування.

Опитування доступне за посиланням

Ваша відповідь важлива для майбутньої відбудови Донеччини та України!

Проєкт впроваджується громадською радницею Юлією Володченко за підтримки Асоціації громадських радників України - Ukrainian Paralegal Association та Міжнародного фонду "Відродження" в межах ініціативи "Програма розвитку лідерства для відновлення України".

Інші статті на цю тему

coffee-house

Кондитерська справа у Краматорську до війни була на дуже високому рівні, - вважає наша героїня, - все це треба буде повернути

moko-pizza-komanda

Ігор Виноградов – підприємець з Донеччини, який зараз працює у Дніпрі. У квітні власник піцерій перевіз обладнання з двох своїх закладів у Покровську та Мирнограді

Planeta-znan-Kramatorsk-2

У Краматорську вона відкривала дитячі садочки, кав’ярні та магазини, але війна змусила покинути рідне місто та стартувати заново.

коментарі