Важливо :: Життя громади :: 09 листопада 2021 11:47 , Олексій Ладика
smert-koronavirus

Чиновник розповів, скільки захворілих і померлих від коронавірусу у Краматорську були вакциновані

"Ритуальна служба", КТТУ, "Тепломережа" - серед аутсайдерів за рівнем вакцинації у Краматорську. У на "Ринку Лазурний" взагалі жодного щепленого працівника

Трохи більше 2% людей у Краматорську, які захворіли коронавірусною хворобою COVID-19 чи померли від неї за весь час пандемії, були вакциновані.

Про це під час апаратної наради 9 листопада повідомив начальник міського відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко.

За його словами, з початку пандемії коронавірус за допомогою ПЛР-тестів зареєстрували у 17158 людей, 361 з них були вакциновані (це 2,1%). За весь час пандемії від коронавірусу у Краматорську померли 528 людей, 11 з них були вакциновані (2,1%).

Кількість вакцинованих із загальної кількості хворих на коронавірус, які потрапили до стаціонарів, - 71 людина. Це 2,3% із загальної кількості усіх госпіталізованих.

test

Петриченко зазначив, що за минулий тиждень у Краматорську коронавірус виявили у 361 людини, а на позаминулому - 470 (за минулий тиждень на 23,3% менше).

Кількість наявних ліжок для хворих з ковідом - 372 (342 для дорослих і 30 для дітей). За словами Петриченка, з понеділка розгорнули ще 14 ліжок у лікарні №3 і 10 ліжок у лікарні №1. 

Станом на ранок 9 листопада, у міських лікарнях із пневмонією лежить 351 людина, з них підтверджений коронавірус мають 321, решта чекають результатів аналізу. Наразі на кисневій підтримці перебувають 290 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – 9 (вільних 21 апарат).

462 хворих на ковід лікуються вдома під наглядом лікарів.

Коли будуть необхідні 75% щеплених

Загальна кількість вакцинованих у Краматорську - 78606 людей, це 51,4% від загальної кількості дорослого населення. Раніше ми повідомляли, що Краматорська територіальна громада лідирує за темпами вакцинації проти коронавірусу серед інших громад району. 

Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що темпи щеплення знижуються: якщо раніше 1,5-2 тисячі людей на добу проходили вакцинацію, то у понеділок - трохи більше 800. Якщо такий темп збережеться, то для того, щоб досягти 75% вакцинованих усього дорослого населення, як, наприклад, у Моршині, потрібно щепити ще 36 тисяч людей - а це 45 днів. Тобто, рівня у 75% Краматорськ може досягти усередині-наприкінці грудня. 

Ситуація з кількістю наявних вакцин у Краматорську станом на сьогоднішній ранок виглядає так:

За словами начальника відділу охорони здоров'я, у центрах масової вакцинації на автовокзалі, залізничному вокзалі і "Епіцентрі" щеплення роблять вакцинами AstraZeneca і CoronaVac, в амбулаторіях можна зробити щеплення Pfizer Comirnaty. 

100% працівників шкіл щеплені, а на "Ринку Лазурний" - нуль

Кількість щеплених працівників краматорських шкіл дозволяє з 15 листопада відновити навчання в офлайн-режимі. 

"Станом на сьогодні усі заклади загальної середньої освіти готові працювати без обмежень червоної зони", - повідомляє Управління освіти.

А ось рівень вакцинації серед місцевих чиновників та комунальників складає менше 70%. Так, кількість вакцинованих працівників виконкому - 69% (із 143 осіб). Управління, які належать до органів місцевого самоврядування, але є поза виконкомом - 66% вакцинованих (з 403 працівників). Рівень вакцинації серед працівників комунальних підприємств складає 62% (із 2111 осіб).

test

Найгірший показник у комунального підприємства "Ринок Лазурний" - там щеплено нуль (!) працівників. Служба єдиного замовника - 33%, Краматорське трамвайно-тролейбусне управління - 21%, "Ритуальна служба" - 22%, "Міськсвітло" - 30%, "Краматорська тепломережа" - 20%, "Краматорський водоканал" - 34%. 

Рівень вакцинації на інших комунальних підприємств такий самий, як по місту загалом, або вище.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

коментарі