Важливо :: Життя громади :: 11 травня 2023 15:45 , Краматорск Пост
citymainenancecover

Чистять береги річки, приводять у порядок дороги, стерилізують тварин: чим займаються комунальні служби Краматорська

Інфраструктура міста продовжує працювати в умовах воєнного стану

Вже 442 дні комунальні служби Краматорська працюють в умовах повномасштабної агресії росії. 

На черговій нараді щодо стану справ у сфері ЖКГ міста розповіли, як вони підтримують функціонування інфраструктури міського господарства.

КП «ДРУАС» продовжує роботи з усунення аварійної ямковості на дорогах міста. Разом з цим триває ремонт доріг  із застосуванням пневмоструменевого методу. Також підприємство проводить роботи з нанесення розмітки пішохідних переходів. 

test Поточний ремонт вул. Василя Стуса (Фото – КП «ДРУАС»)

КП «ДРУАС» займається відновленням доріг та асфальтного покриття на місцях ракетних ударів. За останні кілька тижнів ліквідовано пошкодження по вулицях Олекси Тихого, Василя Стуса, Дмитра Мазура, Ярослава Мудрого.

test Ремонт дороги на вул. Ярослава Мудрого (Фото – Краматорська міська рада)

Також КП «ДРУАС» працює над розчищенням берегів річки Бичок та відновленням мостових переходів, що були пошкоджені повінню на початку квітня.

test Розчищення річки Бичок (Фото – Краматорська міська рада)

Нещодавній ракетний удар рф спричинив руйнування водогінної лінії по вул. Великій Садовій, внаслідок чого Старе місто деякий час залишалось без водопостачання. КВП «Краматорський водоканал» усунув наслідки руйнувань та відновив водопостачання.

test Ремонт водогону по вул. Велика Садова (Фото – КВП «Краматорський водоканал»)

КП «Міськсвітло» займається обслуговуванням мереж зовнішнього освітлення, щоб у разі потреби, його запуск можна було виконати у найкоротші терміни. 

Співробітники підприємства замінюють аварійні стовпи та світильники, оперативно виконують ремонти після дорожніх пригод, відновлюють пошкоджені та обслуговують світлофорні об’єкти, що працюють у Краматорську.

test Ремонти мережі освітлення (Фото – КП «Міськсвітло»)

Опалювальний  сезон закінчився, а отже теплопостачальні організації міста виконують роботи з профілактичного обслуговування магістральних теплових мереж.

Служба поводження з тваринами продовжує стерилізацію безпритульних котів та собак. Упродовж двох останніх місяців ветеринари служби виконали 285 операцій.

За інформацією Краматорської міської ради

Інші статті на цю тему

komunlka

Директор департаменту запевняє, що боржників відключати від послуг не будуть

liman (2)

Місто майже рік живе без централізованого водопостачання

remont

І як вони пов'язані між собою і з міською владою