Важливо :: Гроші :: 21 липня 2021 12:31 , Олексій Ладика
tramvaynoe-depo-kramatorsk

Члени виконкому скасували рішення про продаж трамвайного депо у Краматорську

Міська влада вважає, що будівлі продали задешево, а покупець не планує робити там бізнес

Продаж краматорського трамвайного депо скасовується - члени виконкому на засіданні 21 липня одностайно ухвалили попереднє рішення, яке ще мають затвердити депутати міської ради.

Аукціон з продажу будівлі та приміщень депо відбувся на початку липня, переможцем стала будівельна компанія "Модуль-експерт", яка запропонувала ціну в 3,1 млн грн. Більш детально про аукціон, його учасників та переможця читайте на сайті Kramatorsk Post.

"Усі розуміють, що відбулось. Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Віддавати приміщення [депо] за 3 мільйони гривень, за тисячу гривень за квадратний метр - це 30 доларів - немає ніякого сенсу", - сказав на засіданні виконкому міський голова Краматорська Олександр Гончаренко. 

За словами Гончаренка, переможець конкурсу не планує вести у депо жодного бізнесу, а хоче лише перепродати будівлі за більш вигідною ціною. 

"Він шукає покупців, хто купить. Вже надходять пропозиції: нам пропонують купити за 5 мільйонів те, що ми продали за три. Тому будемо шукати інші шляхи створення приватного партнерства", - додав міський голова.

Інші статті на цю тему

depo

Продавати їх більше не будуть, а шукатимуть інші форми партнерства з бізнесом

depo-2

Нардеп Максим Єфімов заявив про наміри створити у Краматоську на місці колишнього депо соціально-культурний центр. В бюджеті передбачено 3 млн гривень на проект майбутнього центру

tramvaynoe-depo-pozhar

Суд обязал краматорские власти продать депо победителю аукциона

коментарі