Важливо :: Життя громади :: 17 грудня 2020 19:25 , Олексій Ладика
tatyana-savchenko-kramatorsk

Чому четвертий заступник міського голови Краматорська із Бахмута: пояснює Олександр Гончаренко

Заступників у краматорського мера буде більше

Четвертим заступником міського голови Краматорська, який відповідатиме за економіку, фінанси та інвестиції, стала Тетяна Савченко - депутати міської ради підтримали її призначення. До цього вона вісім років працювала першим заступником міського голови Бахмута.

Мер Краматорська Олександр Гончаренко розповів журналісту Kramatorsk Post, чому запропонував кандидатуру саме Тетяни Савченко на посаду свого заступника.

"Я більшого фахівця, на жаль, у нашому місті не знайшов. Я цю жінку знаю, цього фахівця. Коли до мене надійшла інформація, що міський голова [Бахмута] звільнив усіх своїх заступників два чи три тижні тому, я зв'язався з нею ще два тижні тому і запропонував цю посаду, щоб нікого більше не шукати", - сказав міський голова.

"Це фахівець, який працював вісім років і займався ефективно і результативно питаннями залучення інвестицій до Бахмута. Вона реалізувала набагато більше проєктів, ніж наша міська рада за останні п'ять років. Тому я прийняв це рішення. Вона коливалась, вона обдумувала, бо це передбачає переїзд до Краматорська, але прийняла рішення і цього тижня дала згоду", - додав Гончаренко.

Міський голова також сказав, що не відмовився від ідеї збільшити кількість своїх заступників - це питання буде розглядатися на сесії депутатів міськради у січні, коли мер запропонує нову структуру виконкому.

"Зараз не готовий сказати скільки їх буде, я вивчаю досвід таких міст як Маріуполь, Харків, Полтава, Дрогобич. Є міста, де чисельність заступників досягає майже 11. Це не означає, що у нас їх буде стільки, це залежатиме від структури, яку ми будемо обирати, бо є напрямки, якими ми маємо займатися більш ретельно. Це напрямки цифровізації, безпеки. В інших містах такі заступники вже існують багато років, а у нас взагалі їх немає. Вивчаємо цей досвід [інших міст], будемо адаптувати до потреб нашої громади, і будемо робити пропозицію депутатам щодо ефективної структури нашого виконкому", - сказав Гончаренко журналісту Kramatorsk Post.

Нагадаємо, сьогодні депутати затвердили нового секретаря Краматорської міської ради - ним став представник партії "Слуга народу" Ігор Сташкевич.

25 листопада депутати міської ради затвердили трьох заступників мера Краматорська та керівника справами виконкому. Тоді ж Олександр Гончаренко заявив, що винесе пропозиції щодо зміни чинної структури виконкому. Ту, що існує зараз, із чотирма заступниками, міський голова вважає неефективною.

Інші статті на цю тему

Honcharenkocover

Суми зарплатні помітно відрізняються по місяцям, але чому так, у міській адміністрації не пояснили

image (8)

У МВА надали інформацію щодо суми статей, з яких статей складається заробітна плата Олександра Гончаренка

image (8)

А також про те, чи планує міська влада обмежувати подачу води через великі борги містян

коментарі