Цікаво :: Review :: 12 січня 2022 13:11 , Краматорск Пост
renault-capture

Чому варто обрати Renault Captur?

містить рекламні лінки
Опис двигуна та коробки передач. Практичність та безпека авто Renault Captur

Двигун та коробка передач

Коли справа доходить до двигунів і коробок передач Captur, існує великий вибір двигунів і коробок передач: три бензинові, два дизельні й бензиново-електричний гібрид, що підключається. Залежно від двигуна доступна автоматична коробка передач Renault Captur із сімома швидкостями або п'яти- та шестиступінчастою механічною коробкою передач.

Тут застосовуємо звичайну пораду: якщо ви їздите в основному містом, вибирайте бензин - 1,3-літровий двигун Renault потужністю 130 к.с. забезпечує найкраще співвідношення ціни, продуктивності та економії палива. Якщо ви проводите більше часу на трасі, дизель потужністю 115 к.с. буде вигіднішим з фінансової точки зору.

Якщо ви використовуватимете свій Captur на роботі та матиме надійний доступ до зарядки, то гібрид цілком може виявитися надзвичайно дешевим в експлуатації, але пам'ятайте, що його покупка коштуватиме дорожче.

Captur – не трилер в управлінні, але маленькі позашляховики й не призначені для цього. Що ще важливіше, він точно управляє і почувається чіпким та стабільним у поворотах. Однак VW T-Cross тихіший і комфортніший як у місті, так і на трасі.

Наскільки Captur практичний?

Нові Рено з радістю приймуть чотирьох дорослих із комфортом, і він, як і раніше, пропонує великий багажник для невеликого позашляховика, а його розумна висувна лава особливо підвищує практичність.

Як водити?

Captur поставляється з ефективними бензиновими й дизельними двигунами, але, на відміну від своїх альтернатив, також гібридом, що підключається. Однак жоден з них не змусить ваш пульс частішати в дорозі.

Незалежно від того, чи їдете ви по місту або автомагістралі, Renault Captur - це безпечний автомобіль. Він отримав повні п'ять зірок від EuroNCAP, і у стандартній комплектації ви отримуєте такі предмети першої необхідності, як подушки безпеки, вдосконалена система контролю стійкості та допомога під час утримання пагорба. Моделі середнього класу також у стандартній комплектації отримують попередження про вихід зі смуги руху, розпізнавання дорожніх знаків та автоматичне дальнє-ближне світло.

Як там усередині?

Renault Captur тепер виглядає і почувається всередині набагато краще, ніж раніше, але, хоча його інформаційно-розважальна система також покращилася, в інших невеликих позашляховиках, як і раніше, доступні досконаліші системи.

Інші статті на цю тему

kava-zavarna

Если подобрать хороший кофе и правильно его заварить, можно получить напиток не хуже, чем в лучших кофейнях

marathon-1

Занятие спортом важно круглый год. Чтобы пробежки были комфортными и эффективными даже в прохладную пору, нужен соответствующий гардероб и в первую очередь это касается обуви.

stend-nkmz-2

Міська влада каже, що це не перша і не остання конструкція, яка була демонтована