Важливо :: Гроші :: 17 червня 2021 15:36 , Олексій Ладика
staraya-ploshchad-mira-kramatorsk

Чотири роки реконструкції та будівництва у Краматорську: скільки і на що витратили гроші

Програму будівництва та ремонту об'єктів інфраструктури виконали на 69,6%

За чотири роки у Краматорську побудували, відремонтували та відреконструювали об'єктів інфраструктури на загальну суму 779,5 млн грн. 

Ці гроші пішли, зокрема, на реконструкцію площі Миру, реконструкцію парку Пушкіна, капітальні ремонти шкіл, дитячих садочків і лікарень, будівництво спортивних майданчиків, а також на ремонти доріг.

Про це йдеться у довідці про виконання Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів інфраструктури Краматорська на 2017-2020 роки.

Згідно з довідки, Програму виконали на 69,6% від запланованого. Загалом планувалося витратити на ремонти та будівництво 1,1 млрд грн. Найбільше витрат взяв на себе міський бюджет (401,8 млн грн), також були субвенції з обласного (326,1 млн грн) та державного бюджетів (51,6 млн грн).

Найбільше грошей витратили на будівництво доріг - 266,5 млн грн. Ці гроші пішли на капітальний ремонт дороги по вул. О. Тихого та вул. Танкістів, будівництво об’їзної дороги від вул. Свободи до вул. Ясногорівська, будівництво під’їзної дороги до стадіону по вул. Паркова, реконструкцію автомобільного проїзду з західної сторони стадіону "Авангард", капітальний ремонт дороги від перехрестя бул. Краматорський та вул. Аероклубна до КПП Аеродрому та інші об'єкти.

Трохи менше витратили на благоустрій - 258,8 млн грн. Ці гроші пішли на реконструкцію площі Миру, реконструкцію та будівництво скверів ("Лабіринт", Профспілок, Скрябіна, скверу Матері, скверу Афганців, скверу на Станкобуді тощо), реконструкцію бульвару Машинобудівників, парку Пушкіна та будівництво скейтодрому у цьому парку.

Крім того, побудовано 26 зупинок громадського транспорту та встановлено 30 дитячих майданчиків, 5 спортивних майданчиків. В рамках поєкту Програми «Громадський бюджет» встановлено 4 дитячих та 7 спортивних майданчиків.  

На освіту витратили 61,3 млн грн. Ці гроші пішли на реконструкцію прибудови ЗОШ №18, капітальні ремонти у дитячих садочках №92 і 69, у школах №4 і 16, Центру позашкільної роботи та інші об'єкти.

На спорт витратили 66,2 млн грн. За ці гроші облаштували спортивний комплекс на території 22-ї школи, футбольні поля у школах 3, 19 і 29, спортивні майданчики у школах 4 і 35, побудували стадіон на вулиці Парковій та інше. 

Лицей №4 Успех

Заместитель мэра показал журналистам и общественникам 16 объектов

За рахунок субвенції з державного бюджету побудували спортивні споруди в парку культури та відпочинку "Сад Бернацького". Зараз там завершують облаштовувати багатофункціональні спортивні майданчики в рамках реконструкції східної частини парку.

На ремонт лікарень та амбулаторій витратили 78,3 млн грн. За ці гроші відремонтували дах дитячої лікарні і почали ремонтувати саму лікарню, відремонтували будівлю травматології лікарні №3, хірургічне відділення лікарні №1 та інше.

25,5 млн грн пішли на ремонти адміністративних будівель: приміщення служби у справах дітей, нежитлового приміщення по вул. Двірцевій, 55 та по вул. Білоруській 6-10Н, входу у "паспортний стіл" та інші.

Члени виконкому затвердили звіт про виконання програми на засіданні 16 червня, тепер його ще мають затвердити депутати міської ради.

Інші статті на цю тему

otkrytie-ofisa-zhilstroy

По каким программам можно взять жилье в ипотеку и что еще строят или планируют построить в Краматорске

centralnaya-gorodskaya-biblioteka

Средства нужны на корректировку проекта капремонта Центральной библиотеки

sportkompleks

Спорткомплекс планируют строить в районе новой ледовой арены

коментарі