Важливо :: Життя громади :: 13 листопада 2020 11:43 , Олена Круглова
karantin-vihidnogo-dnya

Цього вікенду у Краматорську карантину "вихідного дня" не буде

Міська комісія з ліквідації наслідків НС не прийняла рішення про введення карантину "вихідного дня"

Міська комісія з ліквідації надзвичайної ситуації не прийматиме рішення про введення карантину "вихідного дня" у Краматорську в ці вихідні. Про це сьогодні, 13 листопада, повідомив міський голова Андрій Панков у Facebook.

"На нашу думку, обмеження, що вводяться постановою КМУ №1100 від 11 листопада по всій Україні не враховують суттєвої різниці між містами і мають бути переглянуті. Такі рішення мають прийматись виключно на місцях", - пояснив Андрій Панков.

Міський голова зазначив, що власники та адміністратори закладів громадського харчування, кафе, ресторанах відповідально підійшли до виконання протиепідемічних заходів. І наразі для міста є важливим не допустити зупинки роботи підприємств, зберегти робочі місця на умовах подальшого дотримання мешканцями загальних правил карантину.

Лист краматорського міського голови до прем'єр-міністра України

Лист краматорського міського голови до прем'єр-міністра України (зворотній бік)

Також сьогодні відповідний лист із проханням врахувати ситуацію у Краматорську було відправлено мером до Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, що Уряд погодив встановлення карантину “вихідного дня” та перехід до загальнодержавного “помаранчевого” рівня епіднебезпеки з 14 листопада.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі