Важливо :: Життя громади :: 03 червня 2020 12:12 , Краматорск Пост
zasedanie-v-oga-po-borbe

Де будуть тренуватися краматорські борці, поки будуватиметься "Колізей"

Наразі завершується розробка проєктно-кошторисної документації майбутньої будівлі

Спеціалізований спортивний зал для занять боротьбою побудують на вулиці Парковій. Він відповідатиме сучасним вимогам та допоможе докорінно вирішити питання щодо організації тренувань борців греко-римського стилю Краматорська.

Про це йшлося 2 червня на робочій нараді з цього питання, повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Поки триватиме зведення нової споруди, борці тимчасово будуть тренуватися у Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі №42. Найближчим часом має вирішитися питання щодо отримання дозволу на оренду приміщення, власником якого є Міністерство освіти і науки України.

Стосовно залу для занять боротьбою, представник ТОВ "Фортіс" Вікторія Шелехова сказала, що завершується розробка проєктно-кошторисної документації, і найближчим часом її передуть на експертизу. Задля реалізації проєкту будуть залучені кошти міського та обласного бюджетів.

Раніше Kramatorsk Post повідомляв, що спортивний зал для занять боротьбою носитиме назву “Колізей”. Це має бути двоповерхова будівля з можливістю вмістити 350 глядачів. У будівлі повинно бути три зони: основний зал спортивної боротьби, зона для відвідувачів змагань і зона для навчальних тренувальних занять.

Краматорськ є містом, яке славиться своїми борцями греко-римського стилю. П’ятеро спортсменів з нашого міста входять до складу збірної України. У 2019 році крамтаорські борці здобули на чемпіонатах України 17 медалей. На міжнародному рівні дали про себе знати Максим Євтушенко, який став бронзовим призером чемпіонату світу серед дорослих до 23 років, та Іван Цибанєв, який став чемпіоном Всесвітніх ігор єдиноборств серед школярів.

Інші статті на цю тему

maksim-evtushenko (4)

Спортсмен ответил на вопросы пользователей соцсетей

oleg-evtushenko-lub-i-cybanev

Теперь они будут выступать на чемпионате Европы в Болгарии

maksim-evtushenko-chempionat-evropy

У вирішальному поєдинку він переміг суперника з рахунком 11:0

коментарі