Цікаво :: Review :: 21 січня 2023 15:00 , Краматорск Пост
crypto

Де купити криптовалюту в Україні: популярні біржі та торгові стратегії

містить рекламні лінки
Біржа криптовалют WhiteBIT – один з найбільш перевірених та розвинених ресурсів, що пропонує можливість кожному ознайомитись із сучасними методами заробітку на криптовалюті

Криптовалюти останніми роками стають все більш популярними та відомими серед багатьох користувачів. Наприклад, біржа криптовалют WhiteBIT – один з найбільш перевірених та розвинених ресурсів, що пропонує можливість кожному ознайомитись із сучасними методами заробітку на криптовалюті. 

Протягом короткого проміжку часу ціна та характеристики криптовалюти можуть змінюватись, що потрібно враховувати в індивідуальному порядку. Важливо грамотно розподіляти свої ресурси, планувати стратегію, щоб не втратити всі заощадження. Біржа криптовалют – це місце, де можна торгувати цифровими активами повністю безпечно завдяки продуманому інтерфейсу та високим характеристикам. 

Що таке криптовалюти?

Криптовалюти – це такі цифрові активи, які представлені у вигляді електронних реєстрів даних. Ці окремі блоки можна переказувати за допомогою різноманітних інструментів. Вони надійно захищаються сучасними методами шифрування. Ці записи зберігаються децентралізовано одночасно на кількох пристроях, тому ризики втрати такі гроші відсутні. 

Цифрові активи не контролюються конкретною державою. Вони добуваються за допомогою процедури майнінгу – складних математичних обчислень, які складаються зі спеціального шифру. За допомогою спеціального захищеного ключа можна отримати доступ до цих даних, тому користувач здобуває активи на свій рахунок. 

Вартість криптовалюти – окреме питання. Топ криптовалют залежить від популярності конкретної валюти, пропозиції та попиту на ринку, тому варто весь час слідкувати за останніми змінами. Кількість криптовалюти – один з основних факторів, що впливає на вартість. З часом кількість активів зменшується, через що збільшується ціна цифрового активу. Також на цей показник впливають експертні думки та інші окремі фактори, які потрібно враховувати перед тим, як прийняти рішення про купівлю або продаж певної монети. 

В Україні існують різноманітні методи торгівлі з цифровими активами. Усі вони відрізняються певними характеристиками, умовами виконання операцій та іншими особливостями, які варто враховувати попередньо. 

P2P-торгівля на криптовалютній біржі

Це найпростіший та найпоширеніший метод, щоб купити біткоїн або інші цифрові активи. Багато сучасних бірж пропонують працювати за даною схемою. Серед головних особливостей є необхідність реєстрації та верифікації на певній біржі. Це забезпечує безпеку всіх користувачів та гарантує виконання умов за договором. При цьому на подібних платформах створюються спеціальні гаманці, які мають всі необхідні характеристики для подальшої роботи.

Для купівлі криптовалюти за допомогою методу P2P потрібно виконати такі дії:

 1. Для початку необхідно ознайомитись з доступними пропозиціями на криптовалютній біржі.
 2. Далі обирають фіатну валюту – наприклад, гривню.
 3. На наступному кроці необхідно обрати оптимальний спосіб оплати транзакції. Можна обрати будь-яку банківську організацію, що працює на території України. 
 4. Після цього система підбирає оптимальні пропозиції, що відповідають усім умовам. Так можна виконати операцію максимально безпечно та на вигідних умовах. 
 5. На останньому етапі залишається обрати заявку конкретного продавця, після чого виконати транзакцію. Як правило, цей процес не займає багато часу. 

Підтвердити процедуру купівлі можна через додаток мобільного банку. Це доволі простий та швидкий спосіб купити криптовалюту. При цьому варто звернути увагу на те, що банк може не пропустити подібну транзакцію через велику суму у гривні. У цьому випадку краще скористатись більш надійними та перевіреними способами. 

Електронні обмінники

Використання електронних обмінних пунктів – це один спосіб, де купити криптовалюту можна у будь-який зручний момент. У таких обмінниках можна швидко обміняти монети, а оплату провести звичайною банківською карткою. Курс обміну встановлюється адміністратором обраного порталу.

Для початку необхідно обрати тип валюти, ввести персональні дані та гаманець, на який буде зараховано валюту. Гаманець можна використовувати будь-який. Після підтвердження операції залишається чекати на зарахування коштів на рахунок. Це доволі простий та ефективний метод. Багато сучасних порталів пропонують скористатись різноманітними програмами лояльності, що підвищують зацікавленість з боку постійних клієнтів. 

Гуртові обмінники

Такі пункти останнім часом стають ще більш популярними. Процедура проходить достатньо просто. Наприклад, на конкретному порталі можна заздалегідь домовитись про обмін, обрати оптимальні умови та суму комісії. Після цього необхідно відправитись до відповідного пункту, обміняти готівку на криптовалюту. 

Таким чином. купити цифрові активи можна навіть за допомогою готівкового розрахунку. Після перерахунку кошти швидко поступають на рахунок клієнта. Варто звернути увагу на безпеку подібних операцій, щоб не наштовхнутись на шахраїв. Ціна криптовалюти зазвичай фіксується безпосередньо під час виконання замовлення, тому клієнти застраховані від можливих стрибків вартості валюти. 

Популярні стратегії торгівлі на криптовалютних біржах

Якщо ви плануєте вийти на цифровий ринок, то необхідно враховувати багато особливостей. Для початку необхідно обрати тип активів, з якими планується працювати. Також варто детально ознайомитись з особливостями сучасного ринку. Наприклад, можна обрати такі цифрові активи для торгівлі:

 • біткоїн;
 • альткоїни;
 • токени.

При виборі оптимальної валюти для торгівлі необхідно враховувати також поточну ринкову ситуацію, щоб збалансувати торговий портфель. Наприклад, можна читати новини на перевірених порталах, а також ознайомитись з думками експертів.

Якщо потрібно вести активну торгівельну активність, то необхідно чітко розуміти правила роботи місцевого ринку. Варто оцінити перспективи розвитку ціни активу, а також інші характеристики, що впливають на розвиток валюти.

Необхідно визначити особливості зміни обставин на торговому ринку за день, тиждень, місяць. Поведінкова стратегія впливає на можливі заробітки за допомогою криптовалюти. 

Існують різноманітні стратегії, які надають можливість кожному заробляти за допомогою криптовалютних бірж. Серед найбільш актуальних стратегічних рішень виділяють наступні:

 • Інтрадей. Дана стратегія полягає у денній торгівлі. У такому випадку торгові операції виконуються протягом одного дня. Тобто всі торгові пропозиції необхідно опрацювати та закрити безпосередньо у день обробки. 
 • Скальпинг. Дана модель підходить для торгівлі у короткій перспективі. Зазвичай подібні торгові операції відбуваються до чотирьох годин. Іноді можуть відбуватись менше, що залежить від особливостей цифрових активів.

На території України дійсні різноманітні торгові інструменти, які надають можливість налагодити оптимальну торгівлю з мінімальними витратами для кожного. Після прийняття закону про легалізацію криптовалют всі операції стали легальними, тому вони повністю захищені з боку держави, що надає можливість кожному знизити можливі ризики.

Для торгівлі криптовалютою можна скористатись різноманітними доступними методами. Кожен з них відрізняється своїми особливостями. Варто враховувати можливості активу у перспективі. Також варто попіклуватись про зберігання та безпеку цифрових грошей, щоб знизити можливі ризики та негативні наслідки. 

Як вберегти себе від шахраїв?

Цифрові активи стали дуже цікавими для шахраїв. Правоохоронці не завжди можуть гарантувати повноцінний захист населення у подібних випадках. Часто зустрічаються так звані криптовалютні піраміди. Це сучасні аналоги класичних фінансових пірамід, де шахраї намагаються залучити до інвестицій населення. Спочатку інвестори вкладають гроші, запрошують нових учасників. Коли організатори задовольняють свої потреби, то вони виводять всі гроші на свої рахунки, залишаючи клієнтів з пустими руками. Серед подібних жертв можна зустріти багато таких, які розуміють наслідки своїх дій, але не роблять нічого для того, щоб вберегтись від шахрайства. 

Кожен випадок особливий, тому варто звернути увагу на деякі прості, але ефективні, поради:

 • не рекомендується вносити персональні дані, платіжні реквізити на сумнівних порталах без спеціального захисту;
 • якщо переходити за скороченими посиланнями, уважно слідкуйте за тим, щоб не потрапити на підозрілі портали;
 • не рекомендується переказувати кошти незнайомцям, які пропонують отримати вдвічі більшу кількість криптовалюти. 

Виконувати будь-які грошові транзакції з цифровими активами рекомендується виключно через перевірені портали. Наприклад, це можна зробити на WhiteBIT, Binance та інших. 

Де можна купити топ-10 криптовалют?

WhiteBIT – це перевірена та безпечна криптовалютна біржа, де представлені топ-10 криптовалют, які можна придбати на вигідних умовах. Тут є власна криптовалюта WBT, а також інші види активів, які користуються популярністю серед багатьох клієнтів. Компанія пропонує:

 • великий вибір сучасних торгових інструментів;
 • прозорість виконання операцій;
 • повну безпеку та контроль всіх процедур.

Краще довіряти виключно перевіреним порталам, які дійсно надають вигідні умови для співробітництва та заробітку, гарантуючи повну безпеку.

Торгівля криптовалютою – це процес, який тільки стає популярним серед багатьох користувачів на території України. Цифрові активи стають все більш надійним засобом для заощаджень. Для виконання транзакцій використовуються різні торгові інструменти та платформи. Варто обирати тільки перевірені та безпечні портали, яким можна довіряти.