Важливо :: Життя громади :: 17 квітня 2020 11:22 , Олексій Ладика
paska-pasxa

Де у Краматорську придбати освячену паску

Вірян закликають на Великдннь залишатися вдома

У супермаркетах та магазинах Краматорська напередодні великодніх свят можна придбати вже освячені паски.

Як повідомляє Донецька ОДА, священнослужителі регулярно освячують паски на хлібокомбінатах та пекарнях у Добропіллі, Бахмуті, Торецьку, Слов’янську, Авдіївці – звідти випічка прямує до магазинів міст Донеччини, у тому числі Краматорська.

Окрім того, свою продукцію освятила компанія "Valencia" – ці паски поширюються у магазинах "Белісімо" у Краматорську та Слов'янську. Вже освячені паски до своїх магазинів привозить також компанія "Кулінічі".

Раніше представник Православної церкви України, архієпископ Донецький та Маріупольський Сергій, закликав вірян на Великдень залишатися вдома та спостерігати за богослужіннями онлайн.

А тим, хто боїться залишитися без освяченої паски, він сказав наступне:

"Господь почує твою молитву і в церкві, і в соборі, і в твоєму рідному домі, і в квартирі, в полоні, просто неба. Якщо люди по-справжньому вірять в воскреслого Христа, ми пропонуємо діяти таким чином: можна подивитися онлайн-богослужіння, взяти паску, яйця, сирні та м'ясні страви, поставити на трапезу, всією сім'єю зібратися, запалити свічку, всім разом прочитати молитву "Отче наш!", привітати один одного великодніми словами: "Христос воскрес! Воістину воскрес! ", і окропити їжу святою водою. Практично в кожній оселі є свята вода ".

Архієпископ ПЦУ запевнив, що після цього їжа буде освячена.

Інші статті на цю тему

коментарі