Важливо :: Життя громади :: 07 липня 2021 10:30 , Олена Круглова
fontan-skver-profsoyuzov

Депутат показав, скільки коштуватиме довести до ладу фонтан у сквері Профспілок

Дешевший варіант- облицювання чаші фонтану з використанням полімерного покриття. Значно дорожчий - облицювання гранітною плиткою

Голова депутатської комісії з питань ЖКГ Краматорської міської ради Валерій Власенко оприлюднив сьогодні на своїй сторінці Фейсбуку документ, що містить зведений кошторисний розрахунок вартості ремонту чаші фонтану у сквері Профспілок.

Документ з вартістю ремонту фонтану у сквері Профспілок

На виїздному засіданні комісії, що відбулося 22 липня, мова йшла про два варіанти ремонту ушкодженого фонтану: облицювати гранітною плиткою або знову пофарбувати.

 Вартість ремонту з використанням полімерного покриття, за порилюденим документом, складатиме 1,4 млн грн. А от облицювання чаші фонтану гранітною плиткою обійдеться міському бюджету значно дорожче - у 8,2 млн грн.

Нагадаємо, що минулорічний ремонт фонтану, який обійшовся місту в 25 млн грн, виявився неякісним. На початку червня цього року міська влада погрожувала через суд добитися від підрядника усунення недоліків за гарантійними зобов'язаннями. Підрядник, у свою чергу, наголошував, що проблема полягала не в якості виконаних робіт, а в якості матеріалів, що були визначені проектним завданням, та в неякісному догляді за фонтаном у зимовий період.

З середини червня перемовини між владою та підрядником увійши в більш мирно русло - вони почали шукати компромісне рішення.

 

Інші статті на цю тему

fontan-kramatorsk-kupatsya-zapreshcheno

Такі перестороги пов'язані з трагедією у Дніпрі, де у фонтані загинув 4-річний хлопчик

yalinki-kramatorsk

Замість старих аварійних дерев у сквері будуть рости 55 дорослих ялинок

yalynky1

У краматорців є три претензії у звʼязку з озелененням

коментарі