Важливо :: Політика :: 27 листопада 2020 11:41 , Олексій Ладика
valeriy-vlasenko-kramatorsk

Депутат Власенко запропонував встановити у Краматорську пам'ятник жертвам радянських репресій

На його думку, він може стояти замість пам'ятника героям Громадянської війни

Депутат Краматорської міської ради від "Європейської Солідарності" Валерій Власенко запропонував міському голові, його заступникам та депутатам розглянути можливість встановити у Краматорську пам'ятник жертвам радянських репресій - замість пам'ятника героям Громадянської війни.

Таку пропозицію Власенко висунув під час засідання депутатів 25 листопада.

Обранець навів довідку, згідно з якою на будівництво Новокраматорського машинобудівного заводу радянська влада витратила десятки мільйони рублів. У той же час у Бахмутському районі від голоду у 1932-1933 роках повністю вимерло село (читаючи довідку, депутат перейшов на російську, за що отримав зауваження від міського голови Олександра Гончаренка).

Депутат Власенко також нагадав, що перший директор НКМЗ Іван Кірілкін зазнав репресій (він був засуджений до 15 років таборів за "шпигунство на користь іноземних держав", посмертно реабілітований 1956 року), так само були репресовані і деякі інші працівники заводу.

Валерій Власенко звернувся до Гончаренка та його заступників: "Чи дійсно нам потрібен пам'ятник героям Громадянської війни? Чи зробити у нашому місті пам'ятник жертвам радянських репресій? Бо це дійсно для нас, для українців, дуже важливо".

Інші статті на цю тему

deputati-vid-es 2

Так депутати відреагували на нещодавній “трояндовий” скандал за участю Олександра Гончаренка

zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

1

Міська влада обіцяє, що навесні там буде гарно

коментарі