Важливо :: Політика :: 26 січня 2021 18:24 , Олексій Ладика
kramatorskiy-raysovet

Депутати Краматорської райради звернулися до центральної влади з вимогою зменшити комунальні тарифи

Вони вимагають повернути державне регулювання цін на газ та пільговий тариф на електроенергію

Депутати Краматорської районної ради звернулися до президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України із листом щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл електроенергії та природного газу.

Звернення ухвалили на позачерговій сесії 26 січня.

"Тривалий час в Україні спостерігається важка епідеміологічна ситуація, спричинена вірусом COVID-19, поглиблюється криза в економіці, спричиняються збитки підприємцям, зростає безробіття та рівень бідності, платоспроможність українських родин погіршилася. А ціни на електричну енергію та газ невпинно ростуть, а разом із ними накопичують борги населення. За таких умов підвищення цін на електроенергію та газ для населення перетворюються на чинник дестабілізації ситуації в країні, веде до зростання соціальної та політичної напруженості", – зачитала текст звернення депутат від "ОПЗЖ" Ольга Рашевська.

test Депутат Краматорської райради Ольга Рашевська

Депутати стурбовані через рішення уряду скасувати державне регулювання цін на газ та скасувати пільговий тариф на електроенергію.

У зверненні йдеться, що ст. 48 Конституції України гарантує право на достатній життєвий рівень громадян, що включає достатнє харчування, одяг, житло. Враховуючи реальний рівень доходів населення, подальше підвищення комунальних тарифів призведе до порушення цих прав, вважають обранці.

Депутати Краматорської райради звернулися до президента України, як до гаранта Конституції, "вжити невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електричну енергію та природний газ для населення".

Верховну Раду закликають розглянути можливість введення мораторію на підвищення цін на комунальні послуги.

В уряду вимагають переглянути своє рішення щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для населення та відмовитись від подальшого підвищення тарифів, забезпечити державне регулювання цін на газ для населення.

"Влада має захищати інтереси виключно українського народу, керуватися національними інтересами, а не дослуховуватись будь-яких зовнішніх порад чи директив", - йдеться у зверненні.

Більше про ситуацію з тарифами на комунальні послуги у Краматорську читайте за посиланням на сайті Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

sessionyy-zal-ispolkoma

ТВК затвердила остаточний список депутатів райради

kramatorskiy-rayon

Серед іншого закон дає змогу створити районні державні адміністрації в нових районах

kramatorskiy-raysovet

Депутати передбачили на це кошти у бюджеті

коментарі