Важливо :: Життя громади :: 13 вересня 2023 18:39 , Краматорск Пост
deputati-vid-es 2

Депутати міськради з “ЄС” вимагають від міського голови оприлюднити суми витрат на допомогу Силам оборони

Так депутати відреагували на нещодавній “трояндовий” скандал за участю Олександра Гончаренка

Краматорська фракція ПП “Європейська Солідарність" направила до голови Краматорськ Олександра Гончаренко звернення з вимогою оприлюднити витрати міського бюджету на допомогу Силам оборони. Метою звернення депутати фракції зазначили своє бажання висловити позицію щодо “останніх подій в місті, які зараз активно коментуються в соціальній мережі”.

Відповідний лист з публікацією з’явився на сторінці краматорського осередку партії у Facebook.

“Дії органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій по використанню коштів платників податків на виконання проєктів, які викликають нерозуміння щодо підвищення обороноздатності міст та селищ, викликало обурення суспільства [...]

Ми знаємо, що при важкому виконанні міського бюджету, підрозділи Сил Оборони України отримали значну фінансову допомогу.

Ми звертаємося, щоб Ви оприлюднили загальну суму допомоги за 22 та 23-ті роки, без конкретизації підрозділів та засобів, на які витрачені кошти краматорців.

Бо іноді викликає обурення втілення нелогічних проєктів під час війни, коли волонтери збирають кошти на потреби захисників і люди віддають свої навіть останні збереження", - йдеться у зверненні депутатів.

test

test

В тексті звернення вони також підкреслили відповідальність міського голови за дії влади після створення у місті військової адміністрації (МВА) і передачі їй всіх повноважень міськради.

Разом з тим вони відмітили "злагодженість роботи команди" МВА в багатьох сферах життєдіяльності міста. І наголосили на важливості досягти порозуміння з громадою за умови "прозорості дій влади, можливості її конструктивно критикувати та її адекватної реакції".

Нагадаємо, минулого тижня краматорський міський голова Олександр Гончаренко опинився в епіцентрі скандалу у соцмережах. Під час дискусії з містянами в одній з краматорських груп у Facebook міський голова припустився різких висловлювань з ненормативною лексикою. Мова йшла про доцільність закупки з міського бюджету троянд та платанів.

Згодом міський голова публічно просив вибачення, пославшись на втому через робочу навантаженість.

Інші статті на цю тему

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Нагадаємо також, яка ситуація з ними у Краматорську

oleksandr-goncharenko

“Цікавий” спосіб публічного пояснення доцільності витрат на озеленення

zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

коментарі