Важливо :: Гроші :: 19 січня 2022 10:19 , Дмитро Лук'яненко
proyekt-korpusu-dnmu-u-kramatorsku-3 (1)

Депутати прийняли рішення, які дадуть право позмагатись за європейські гроші на багатомільйонні реконструкції

На позачерговій сесії землю під стадіоном "Авангард" віддали Управлінню фізкультури та спорту, та внесли зміни в програму соцекономрозвитку

Краматорськ має намір прийняти участь у конкурсі на багатомільонне фінансування реконструцій та будівництва цілої низки інфраструктурних обʼєктів за кошти Европейського інвестицийного банку

Для цього депутатам знадобилося прийняти деякі рішення, що формально нададуть місту право претендувати на це фінансування, для чого сьогодні і скликали позачергову сесію міськради.

Першим рішенням дозволили Управлінню фізкультури та спорту офіормити документи на право постіного землекористування ділянкою під стадіоном "Авангард", який минулого року було придбано у комунальну власність у СКМЗ.

Другим рішенням депутати внесли зміни у програму соціально-економічного розвитку міста. Туди включили будівництво соціально-культурного центру на місці колишньго трамвайного депо, вартістю 188 млн гривень. Також до програми включили реконструкцію будівлі палацу ім. Бикова, вартістю 179 млн. гривень.  

Завдяки цим прйнятим рішення всі три перелічені обʼєкти можна буде включити до участі у конкурсі на фінансування від ЄІБ, дедлайн по якому буде вже на наступному тижні.