Важливо :: Гроші :: 28 липня 2021 17:41 , Олексій Ладика
depo

Депутати скасували продаж краматорського трамвайного депо: що буде із будівлями далі

Продавати їх більше не будуть, а шукатимуть інші форми партнерства з бізнесом

Депутати Краматорської міської ради скасували рішення про приватизацію трамвайного депо на вул. Олекси Тихого. 

Аукціон з продажу будівлі та приміщень депо відбувся на початку липня, переможцем стала будівельна компанія "Модуль-експерт", яка запропонувала ціну в 3,1 млн грн. Більш детально про аукціон, його учасників та переможця читайте на сайті Kramatorsk Post.

Але після проведення торгів міський голова Краматорська Олександр Гончаренко заявив, що будівлі депо продали занадто дешево, а переможець аукціону начебто не планує вести там бізнес, а хоче лише перепродати нерухомість за більш вигідною ціною.

Заступниця начальника юридичного відділу Яна Щербачук під час сесії розповіла, що чинним законодавством передбачена можливість скасування аукціону до моменту публікації результатів приватизації. 

"Зараз ми знаходимось на першому етапі проведення аукціону, тому рішення [про скасування приватизації депо] відповідає законодавству", - сказала вона.

Що буде далі із депо

Схоже, міська влада остаточно відмовилася від наміру продати трамвайне депо. Олександр Гончаренко розповів Kramatorsk Post, що керівництво міста буде намагатися залучити бізнес до будівель, але на умовах державно-приватного партнерства.

"Будемо спілкуватися з різними потенційними інвесторами та опрацювуємо питання можливого залучення депо у будь-який бізнес на умовах державно-приватного партнерства. А партнери по купівлі та подальшому продажу [депо] нам не потрібні. Тому і скасували рішення", - сказав міський голова.

Нагадаємо, питання, що робити з трамвайним депо та його територією після ліквідації трамвайного сполучення, постало ще в 2017 році. Тоді влада хотіла створити на цьому місті "Депо мізків та інтелекту". Згодом з'явилися чутки й про те, що там облаштують новий хлібозавод.

Інші статті на цю тему

tramvaynoe-depo-kramatorsk

Міська влада вважає, що будівлі продали задешево, а покупець не планує робити там бізнес

depo-2

Нардеп Максим Єфімов заявив про наміри створити у Краматоську на місці колишнього депо соціально-культурний центр. В бюджеті передбачено 3 млн гривень на проект майбутнього центру

tramvaynoe-depo-pozhar

Суд обязал краматорские власти продать депо победителю аукциона

коментарі