Важливо :: Життя громади :: 27 лютого 2020 15:22 , Олексій Ладика
svetofor-parkovaya-kramatorskii

Депутати виділили гроші на три нові світлофори у Краматорську

Вони мають з'явитися вже цього року

Депутати Краматорської міської ради на черговій сесії 26 лютого ухвалили рішення виділити гроші на три нові світлофори у місті.

Рішення передбачає виділення 370 тис. грн на розробку проєктів і 3,1 млн грн на купівлю та встановлення світлофорів, повідомляє Центр громадського контролю "ДІЙ-Краматорськ".

Регулювання з'явиться на наступних перехрестях:

- вул. Паркової і бул. Машинобудівників;

- вул. Дружби та Академічної;

- вул. Двірцевої та Приймаченко.

Усі три перехрестя мають отримати світлофори з голосовим супроводженням.

Програма розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху у Краматорську на 2020-2022 роки передбачає встановлення п'яти світлофорів. Окрім вищезгаданих перехресть, йдеться про вулицю О. Тихого (на виїзді з промислової зони) та перетин вулиць Хабаровська-Мостова. Тут мають з'явитися світлофори без голосового супроводження.

Програма передбачає, що ці п'ять світлофорів мають встановити протягом 2020-2022 років. Але оскільки депутати вже виділили кошти на три об'єкти, то зрозуміло, що вони з'являться цього року.

Нагадаємо, краматорці в електронних петиціях просили міську владу встановити світлофори на перехрестях Паркової-бул. Машинобудівників, Дружби-Академічної і Двірцевої-Приймаченко. Минулого року виконком позитивно відповів на ці петиції.

Інші статті на цю тему

svetofor-kramatorsk

В перспективе они будут работать в кнопочном режиме

svitlofor-kramatorsk

Керівництво заводу попросило змінити режим роботи.

svetofor-kramatorsk

Кнопочный режим работы светофора негативно отразится на организации дорожного движения

коментарі