Важливо :: Життя громади :: 27 травня 2020 14:23 , Олексій Ладика
sad71-min

Депутати виділили гроші на відновлення роботи дитячих садків у Краматорську

Коли садочки відновлять свою роботу - невідомо

Депутати Краматорської міської ради виділили 1,4 млн грн, необхідних для відновлення роботи дитячих садочків у місті. Ці гроші підуть на забезпечення санітарних умов, які дозволяють роботу садків, повідомляє Краматорське самоврядування.

Уряд дозволив з 25 травня відкривати дитячі садочки, але за умов, що ці заклади повинні придбати засоби індивідуального захисту для персоналу, проводити періодичний температурний скринінг, користуватись під час прибирання приміщень спеціальними дезінфікуючими засобами та інше.

Виділені кошти також підуть на додаткові засоби індивідуального захисту та дезінфекції для проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників шкіл. Окрім того, депутати виділили 36 800 гривень на відновлення роботи інклюзивно-ресурсного центру.

З якого числа дитячі садочки у Краматорську все ж запрацюють і коли туди можна буде відвести свою дитину – нічого не повідомляється.

Інші статті на цю тему

карантин класс

Загальна кількість класів на самоізоляції наразі складає 17

курсы коллаж

Карантин - це найкращий час для самовдосконалення. Окрім школи та університету є багато джерел з яких можна почерпнути нові знання

doshkilnu-grupu-vidpravleno-na-karantin

На 22 жовтня у Краматорську 4 дошкільні групи знаходяться на самоізоляції

коментарі