Важливо :: Життя громади :: 15 липня 2022 10:03 , Краматорск Пост
kramatorsk-sessiia-lenin

Депутати вирішили продати Леніна і призупинили дію трудового договору з міським головою

В Краматорську пройшла сесія міської ради, на якій депутати прийняли кілька термінових важливих рішень

У засіданні позачергової 28-ї сесії Краматорської міської ради онлайн або особисто взяли участь 32 депутати. Головував на сьогоднішньому засіданні секретар міської ради Ігор Сташкевич.

test

Як повідомляє краматорська міська рада, першим рішенням присутні розглянули і підтримали рішення щодо призупинення дії трудового договору із чинним міським головою Олександром Гончаренком, якого, нагадаємо, було призначено на посаду голови Краматорської міської військової адміністрації. Функції голови Краматорської міської ради, яка продовжує працювати і виконувати покладені на неї функції виконуватиме, згідно з регламентом, секретар міської ради Ігор Сташкевич.

Також депутати внесли зміни до Бюджету міста на 2022 рік, чим виділили кошти на підтримку діяльності комунальних підприємств та внесли зміни до Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста, що дозволить оперативно реагувати на потреби з підготовки будівель міста до зими, зокрема у частині ліквідації порушених покрівель житлових будинків.

Депутати міської ради погодили дозвіл КП "ДРУАС" на відчуження (продаж) майна, а саме пам'ятника одному з ідолів тоталітарного комуністичного режиму. Після проведення експертної оцінки та визначення ціни майна його буде реалізовано через платформу "Prozorro.Продажі".

test

Ще одним важливим рішенням депутатів стало погодження виділення коштів на підтримку родин краматорських військовослужбовців та цивільних осіб, що загинули внаслідок війни, а також про надання під час воєнного стану одноразової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Краматорської територіальної громади №1.

Інші статті на цю тему

sesiya-deputativ-miskradi-kramatorska

Попри те, що "ОПЗЖ" і "Партія Шарія" заборонені, їхні представники продовжують працювати

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Але депутати від цієї партії не позбавлені свого статусу

zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

коментарі