Важливо :: Гроші :: 22 липня 2021 12:24 , Краматорск Пост
fontan-skver-profsoyuzov-kramatorsk 1

Депутати вирішили зупинитися на більш дорогому варіанті ремонту фонтану у Сквері Профспілок

Вони вважають, що це допоможе вирішити проблему на десятки років

Члени депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства будуть пропонувати своїм колегам виділити 8,9 млн гривень на додатковий ремонт фонтану у Сквері Профспілок. За ці гроші хочуть оздобити чашу фонтану гранітною плиткою.

Після того, як у відремонтованого минулого року фонтану відвалилася фарба, знайшлося два варіанти вирішення проблеми: більш дешевий - покрити чашу фонтану полімерним покриттям (вартість - 1,4 млн грн), більш дорогий - покрити гранітною плиткою.

Під час засідання комісії 20 липня лунали аргументи, що гранітна плитка дозволить вирішити питання з оздобленням фонтану на десятки років, а експерти порахували, що чаша басейну витримає навантаження. Таким чином вирішили зупинитися на більш дорогому варіанті ремонту і виступають з клопотанням виділити 8,9 млн гривень з міського бюджету для оздоблення фонтану гранітною плиткою. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: "Может, нужно батюшку вызвать?": дважды отремонтированный фонтан в Краматорске снова отремонтируют

Окрім того, для збору грошей на оздоблення фонтану плиткою вони запропонували створити фонд для благодійних внесків. "Кошти до цього фонду зможе перерахувати будь-хто бажаючий, хто хоче долучитися та зробити наше місто ще кращим", - написав у Facebook голова депутатської комісії з питань ЖКГ Валерій Власенко.

Нагадаємо, що минулорічний ремонт фонтану, який обійшовся місту в 25 млн грн, виявився неякісним. На початку червня цього року міська влада погрожувала через суд добитися від підрядника усунення недоліків за гарантійними зобов'язаннями. Підрядник, у свою чергу, наголошував, що проблема полягала не в якості виконаних робіт, а в якості матеріалів, що були визначені проєктним завданням, та в неякісному догляді за фонтаном взимку.

З середини червня перемовини між владою та підрядником увійши в більш мирно русло - вони почали шукати компромісне рішення.

Інші статті на цю тему

fontan-skver-profsoyuzov

Вопрос о сумме и и способе завершения ремонта фонтана в сквере Профсоюзов перенесли на следующую сессию, ориентировочно на 28 июля

fontan-kramatorsk-kupatsya-zapreshcheno

Такі перестороги пов'язані з трагедією у Дніпрі, де у фонтані загинув 4-річний хлопчик

yalinki-kramatorsk

Замість старих аварійних дерев у сквері будуть рости 55 дорослих ялинок

коментарі