Важливо :: Життя громади :: 14 вересня 2023 12:40 , Краматорск Пост
kompyuterna-tehnika-dlya-uchniv-kramatorska

Девайси для навчання школярів: коли та в якій кількості їх будуть видавати у Краматорську

Управління освіти роз'яснило кілька питань щодо надання комп'ютерної техніки у поточному навчальному році

Станом на вчора, 13 вересня, комп'ютери для школярів, які не мають власних пристроїв, у Краматорськ ще не надходили. Про це повідомило Управління освіти Краматорської міськради у Telegram.

У повідомленні також йдеться про те, що до початку поточного навчального року Управління подало запит на понад 3000 комп'ютерів для краматорських учнів. Тому додатково подавати запит до своїх закладів освіти батькам школярів не потрібно.

У разі надання техніки закладам освіти Краматорської ТГ, Управління освіти розпочне її розподіл та видачу.

Згідно з рекомендаціями Департаменту освіти ДонОДА, у першу чергу девайси отримають діти із вразливих груп населення: діти з малозабезпечених сімей, сироти, напівсироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, із багатодітних сімей, діти, чиї батьки чи особи, які їх замінюють, захищають Україну, внутрішньо переміщені з тимчасово окупованих територій.

Крім того, Управління освіти зазначило, що минулого навчального року школи Краматорської громади отримали 675 комп’ютерів, які передали 360 учням та 315 вчителям. А загальна потреба становить понад 7000 одиниць техніки.

Інші статті на цю тему

licey-8-kramatorsk

В обласному департаменті освіти і науки розповіли про особливості нового навчального року

schoolsratingcover

Чотири краматорських школи потрапили до десятки найкращих у області

shkola-8-kramatorsk

Заклад потрапив до переліку МОН, у яких місцеві учні, за бажанням, можуть вивчати лише предмети українознавчого компоненту

коментарі