Важливо :: Життя громади :: 31 серпня 2021 11:39 , Олена Круглова
etalon-avtobus

Деякі школи Краматорська не встигли отримати проїзні учнівські квитки до 1 вересня

Учні цих шкіл для безоплатного проїзду у міському траспорті користуватимуться тимчасовими посвідченнями

Видачу учнівських проїзних квитків у деяких краматорських школах відтерміновують до 10-11 вересня. Про це сьогодні під час апаратної наради Краматорської міськради повідомила в. о. начальниці Управління освіти Олена Дрига.

Школи, які до 1 вересня не встигли отримати квитки, видадуть своїм учням тимчасові посвідчення з фотографією для безплатного проїзду у міському транспорті.

"Ця затримка пов'язана з тим, що в серпні не всі школи своєчасно надали інформацію та фотографії учнів", - пояснив міський голова Олександр Гончаренко.

До кінця вересня проїзні квитки отримають студенти вишів, технікумів, коледжів та ПТУ. До 15 вересня заклади мають передати списки учнів.

Нагадаємо, що на початку серпня для краматорських школярів та студентів депутати затвердили пільговий проїзд. Протягом навчального року за наявності учнівського квитка школяри їздитимуть безкоштовно, а студенти за півціни.

Також для дітей шкільного віку в період з 16 червня по 31 серпня у міському транспорті пільга буде становити 50% від вартості встановленого тарифу.

Інші статті на цю тему

avtobus-shabelkovka

Платний проїзд повертаються і до тролейбусів

transport

Попри все міський транспорт продовжує працювати

newschedulecover

Зміни у розкладі пов’язані зі збільшенням тривалості світлового дня

коментарі