Важливо :: Життя громади :: 25 липня 2023 18:17 , Краматорск Пост
roman-chajka

"ДІЙ": управління, яке займається капітальним будівництвом у Краматорську, очолила людина з оточення Єфімова

Це управління цього року освоїть 10% бюджету міста

У Краматорського Управління капітального будівництва та перспективного розвитку з'явився новий керівник. Про це свідчать відомості, оприлюднені інформаційно-аналітичною системою YouControl.

За відомостями з державних реєстрів, 17 липня 2023 року новим керівником цього управління став Роман Чайка, який змінив на цій посаді Володимира Ільченка.

Як зазначає Центр громадського контролю "ДІЙ-Краматорськ", навіть поверхневий аналіз біографії нового керівника вказує на його тісні зв'язки з народним депутатом Максимом Єфімовим. 

Роману Чайці 30 років. З 2019 по 2021 роки він кілька разів був керівником ТОВ "СТАНДАРТ КЛІНІНГ СЕРВІС ПЛЮС", власником якого є Ліля Атаманова. Крім того, Лілія Володимирівна є керівником дитячого табору "Шоколад", який належить ТОВ "Галлаор", власниками якого є Максим Єфімов та Олена Близнюк. 

Лілія Атаманова є депутатом Краматорської міської ради від "Команди Максима Єфімова "Наш Краматорськ", а на якомусь етапі була навіть керівником Запорізького обласного відділення цієї партії. Крім того, після формування Краматорської міської ради нового скликання саме Лілію Атаманову намагалися зробити секретарем ради. 

Тоді ж, 2020 року, Роман Чайка балотувався до Краматорської міської ради за списком партії "Слуга народу" (ця політична сила також знаходилася під впливом народного депутата й за її списком йшли люди з його оточення, зокрема, чинний секретар Ігор Сташкевич) але набрав лише 51 голос та не пройшов до ради.

Управління капітального будівництва та перспективного розвитку є профільним управлінням Краматорської міської ради, яке займається будівництвом на території громади за бюджетний кошт. При цьому управління не лише здійснює координацію будівельних робіт, а й виступає замовником та проводить закупівлю будівельних робіт. Бюджет управління на поточний рік становить 164,5 мільйона гривень, що становить майже 10% від всього розміру бюджету територіальної громади, зазначає Центр "ДІЙ-Краматорськ".

Інші статті на цю тему

maksim-efimov

За час свого існування фонд змінював назву тричі, що збігалося з переламними моментами у кар’єрі його засновника

aleksandr-kovalev-maksim-efimov

Як змінилась фінансово-промислова група колишнього нардепа, які компанії до неї входять та що приносить найбільші прибутки

vitryak (1)

Вітряний комплекс частково межуватиме з природно-заповідним фондом, що, на думку експертів, створить загрозу для його існування

коментарі