Цікаво :: Review :: 17 червня 2022 17:29 , Краматорск Пост
kofe

Для чого необхідний лід у кавових напоях

містить рекламні лінки
Холодні напої поступово стають трендом

Багато людей додають лід у лате. Не варто говорити про те, що вони роблять неправильно. Холодні напої поступово стають трендом і знаходять дедалі більше шанувальників. Їх можна назвати своєрідними коктейлями. Це свого роду продукт спільної роботи баріста та бармена. Холодні напої більшою мірою актуальні в спеку.

Навіщо люди додають у каву лід? Насамперед через те, що вони просто не хочуть розлучатися зі смаком улюбленого напою, незалежно від сезону. Лід відіграє важливу функцію. Він робить продукт особливим. Лід охолоджує напій і здатний підтримувати певну температуру протягом певного часу. Коли останній перетворюється на рідину, такий також розбавляє напій, роблячи його менш насиченим і міцним. Ця функція також є важливою. Лід може зробити смак ідеальним. Проте рецепт має бути опрацьований скрупульозно. Тут важливо знати міру та точно порахувати кількість кубиків льоду на певний обсяг кавового напою.

Якщо готуєте напій з льодом самостійно, то бажано відштовхуватися від перевіреного рецепту. Якщо смак не задовольнив, спробуйте його змінити, додавши більше або менше замороженої води, залежно від ситуації. Важливо, щоб лід не розтанув надто вже швидко. Необхідно зрозуміти причину такого явища та внести необхідні коригування. Лід часто відіграє роль заповнення обсягу, але з цим інгредієнтом слід бути обережним.

Холодний лате дійсно може бути смачним і оригінальним. У цьому випадку є звичні нотки, при цьому напій не тільки бадьорить, а й освіжає. Приготувати смачний холодний лате не так просто, але більш ніж реально. Головне, чітко слідувати рецепту та розуміти, що в результаті потрібно отримати.

На смак напою та його сприйняття може впливати також форма льоду. Важливо розуміти, що чим значніша його площа, тим швидше і сильніше він охолоджуватиме. Форму льоду необхідно підбирати відштовхуючись від стилістики напою. Продукт також може бути колотим. Іноді лід може додавати структуру напою. Йдеться про фрапе.

Важливо, щоб композиція була естетичною. Цей момент обов'язково слід врахувати чи взяти до уваги. У цьому випадку пити напій буде в рази приємнішим.

коментарі