Важливо :: Життя громади :: 30 липня 2020 09:49 , Олексій Ладика
smart-doska

Для краматорських шкіл придбають 50 смарт-дошок: в які школи і скільки

Смарт-дошки мають доставити до 30 вересня

Управління освіти Краматорської міської ради придбає 50 інтерактивних мультимедійних комплексів (смарт-дошок) для початкових класів краматорських шкіл. Відповідний аукціон на сайті електронних закупівель ProZorro розпочнеться 30 липня.

Вартість замовлення становить 2,35 млн грн. На ці кошти підрядник має надати 50 комплексів, кожен з яких складаються з мультимедійного проектору, інтерактивної дошки, ноутбука для вчителя, кріплень, кабелів та інших аксесуарів. Окрім того, підрядник має встановити і налаштувати ці комплекси.

Згідно з умовами тендеру, мультимедійні комплекси повинні доставити до 30 вересня цього року.

Ось перелік шкіл Краматорська, які отримають ці комплекси:

Керівниця Управління освіти Марина Мозольова сказала Kramatorsk Post, що минулого року Краматорськ також придбав 50 смарт-дошок.

"Ми вважаємо, що цей напрям дуже-дуже важливий для малечі, яка звикла користуватися смартфонами, яка знає, що таке сенсор, і обмежити їх дошкою і крейдою – це неправильно. Ми вже два роки працюємо у цьому напрямку, навіть у селищних школах діти із захопленням навчаються, коли використовують такі засоби навчання", – сказала вона.За словами Мозольової, смарт-дошки закуповуються в залежності від кількості перших класів. Але, не всі перші класи цього року отримають такі комплекси.

"На жаль, ми не можемо забезпечити усіх. Ми планували 74 перших класи, але деякі директори не дуже ретельно відпрацьовують це питання. Бо коли виявляється, що планували, наприклад, три класи, а набирають півтора – то це ж наслідки. Ми ж плануємо заздалегідь закупівлі, це півроку роботи, щоб усе підготувати як слід. Тож у підсумку буде, нехай, 71 клас. Але 50 смарт-дошок це теж дуже добре", – зазначила чиновниця.

Нагадаємо, з 2018/2019 навчального року усі перші класи Краматорська почали навчатися за програмою "Нова українська школа" (НУШ). Окрім нового підходу до навчання дітей, НУШ передбачає облаштування класів новими меблями та сучасними технологічними засобами для навчання.

Детальніше про те, як впроваджується НУШ у Краматорську та на які зміни у шкільному навчанні чекати у майбутньому, невдовзі читайте на сайті Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

licey-8-kramatorsk

В обласному департаменті освіти і науки розповіли про особливості нового навчального року

serikova

Вона майже 20 років очолювала цю школу

school-france

Вони спілкувалися через відеозвʼязок

коментарі