Важливо :: Життя громади :: 05 серпня 2021 10:39 , Краматорск Пост
bus

Для краматорських школярів та студентів депутати затвердили пільговий проїзд

Протягом навчального року школярі їздитимуть безкоштовно, а студенти за півціни

Мова йде про пільговий проїзд для учнів шкільного віку,  для студентів та курсантів денної форми навчання закладів вищої освіти, професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів та коледжів у міському транспорті загального користування (міські автобус та тролейбус).

Згідно рішенню, в період з 1 вересня по 15 червня для дітей шкільного віку пільга буде становити  100%. 

А 1 вересня по 30 червня для студентів (курсантів) денної форми навчання закладів вищої освіти, професійних ліцеїв, вищих професійних училищ, центрів професійно-технічної освіти, технікумів та коледжів  пільга складатиме 50 % від вартості встановленого тарифу.

Також для дітей шкільного віку в період з 16 червня по 31 серпня у міському транспорті загального користування (автобус/тролейбус) в м. Краматорськ пільга буде становити  50%  від  вартості встановленого тарифу.

За словам міського голови Олександра Гончаренко, з боку приватних перевізників ініціативу підтримало АТП-11410. "Юмвоса" по цьоми питанню поки що відмовила, посилаючись на відсутність можливості. 

Учням, які проживають у Краматорську, але навчаться онлайн або вчаться в звичайних школах сусідніх міст, а також спортсменам, які проживають і тренуються у Краматорську а навчаються онлайн або у школах інших міст, також є можливість отримати учнівський квиток, що даватиме право безкоштовного проїзду у міському транспорті Краматорска. 

Для цього до 31 серпня поточного року треба надіслати звернення на електронну поштову скриньку ovp@krm.gov.ua або звернутись за телефоном 099 705 74 30

коментарі