Корисно :: Довідник :: 15 листопада 2021 14:55 , Краматорск Пост
koll-centr-poliklinika-kramatorsk

Для пацієнтів амбулаторій на Василя Стуса і дитячої поліклініки запрацював новий кол-центр

Запам'ятайте цей номер телефону

З 15 листопада пацієнти, які обслуговуються в амбулаторіях, розташованих у колишній поліклініці на Василя Стуса та у дитячій поліклініці, для запису на прийом та отримання необхідної інформації можуть телефонувати до нового кол-центру.

Номер телефону: +38095 274 18 02.

За цим номером будуть обслуговуватися всі дзвінки, що надходять до амбулаторій № 9, 10, 11 (колишня поліклініка на вул. В. Стуса, 31), №12 (дитяча поліклініка на вул. Героїв України,20). 

Новий кол-центр розташовується на базі амбулаторії №10. Координатори кол-центру за телефоном будуть здійснювати запис на прийом до лікарів всіх амбулаторій, запис викликів, надавати інформацію про графік роботи всіх лікарів нашого Центру, а також іншу необхідну інформацію.

Сучасна програма дозволяє вести облік звернень, багатоканальна лінія дає можливість не пропускати дзвінки, повідомляє Центр сімейної медицини №1.

У свою чергу, реєстратори амбулаторій не будуть відволікатися на дзвінки по телефону і зможуть приділити більше уваги кожному відвідувачу.

Кол-центр працює за наступним графіком:

- з понеділка по п'ятницю - з 7.00 до 18.00;

- в суботу - з 7.00 до 14.00.

Через три тижні всі номери телефонів амбулаторій, за якими ви раніше дзвонили, будуть відключені. І все дзвінки буде приймати виключно кол-центр за вказаним вище номером.

Усі вищезгадані амбулаторії входили до складу Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 - там обслуговуються переважно мешканці центру Краматорська та мікрорайону "Даманський". Нещодавно цей Центр об'єднався із Центром первинної медико-санітарної допомоги №1, в якому кол-центр працює з травня минулого року

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

poliklinika-na-vasilya-stusa

Що зміниться у першу чергу

koll-centr-poliklinika-kramatorsk

І що робити, якщо у вас симптоми ГРВІ, а ви не можете додзвонитися

poliklinika-na-vasilya-stusa

Через велику кількість хворих на ковід працюють не лише кол-центри, а й телефони реєстратур

коментарі