Цікаво :: Review :: 14 грудня 2022 10:36 , Краматорск Пост
dnipronet

Дніпронет: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Партнерьский матеріал
Сучасний світ дуже стрімко розвивається у напрямку комунікацій. Основним підґрунтям для цього є доступ до глобальної мережі.

Сьогодні лишається досить малий відсоток людей, які не мають доступу або не користуються інтернетом. Якщо раніше телебачення було основним засобом інформації, то наразі більшість людей черпають інформацію з всесвітньої павутини.

Щоб мати до неї доступ з власної домівки, необхідний регіональний інтернет-провайдер. Ринок інтернет-послуг сьогодні не монополізований, тому є можливість знайти для себе найбільш вигідні умови. Конкуренція не дає розслаблятися постачальникам, тому з кожним роком якість послуг тільки зростає.

Інтернет-провайдер Dnepronet

Провайдер, який досить давно на ринку та за період свого становлення створив широке покриття в Кам'янську, Дніпрі та ще 11 населених пунктів. Компанія має за мету надавати послуги із забезпечення стабільним та швидкісним інтернетом. Підключення здійснюється як в багатоквартирних будинках міст, так і в приватному секторі.

Вартість послуг досить лояльна та представлена зрозумілими та прозорими тарифними планами. Абоненти отримують безлімітний доступ до інтернету зі швидкістю 100 Мбіт/с. Всі уточнюючі питання та консультації здійснюються через цілодобову службу підтримки абонентів.

Додатково компанія надає супутню послугу доступу до IPTV від ДніпроТВ, в рамках якої  можливий перегляд 120 телеканалів у цифровій якості. Ще одним направленням є власна мережа міських камер спостереження. За допомогою них Дніпронет транслює в онлайн оперативну ситуацію в місті.

Як поповнити інтернет-рахунок Дніпронет без особистого кабінету та реєстрації

Провайдер Dnepronet є клієнтоорієнтованою компанією та ставить перед собою мету забезпечувати абонентів якісними послугами. Для зручності їх оплати, ведення розрахунків, переходу від одного до іншого тарифного плану доступний кабінет споживача на сайті провайдера.

Втім, компанія не нав’язує необхідність проведення реєстрації з обов’язковим відвідуванням сайту для поповнення особового рахунку. Якщо це не зручно для клієнта, Дніпронет пропонує всі доступні варіанти оплати послуг інтернету та телебачення.

Електронний світ дозволив відійти від паперів, готівки та нескінченних черг. І слід відзначити, що це неабияк вплинуло на економію часу. Це стосується і зручної оплати послуг. Наразі немає потреби відвідувати відділення банку для здійснення комунального платежу або оплати пакета послуг за користування інтернетом. Наприклад, перейти за цією адресою для поповнення - https://easypay.ua/catalog/internet/dnipronet

Найбільш розповсюдженим і зручним є використання сервісу платіжних систем:

Термінали оплати – платіжні системи встановлюють свої термінали у всіх популярних для відвідування громадських місцях. З легкістю можна знайти EasyPay або інший. Всі вони розташовані на автобусних зупинках, в магазинах та супермаркетах. Можлива як оплата готівкою, так і банківською картою.

  1. За допомогою комп’ютера – не обов’язково шукати найближчий термінал для оплати інтернету. Сидячи за ноутбуком можна просто перейти на сайт платіжної системи та здійснити оплату онлайн зі своєї банківської карти або електронного гаманця. Більшість компаній співпрацюють з провайдерами та мають інтуїтивно просте меню, в якому можна швидко знайти Дніпронет.
  2. Використовуючи смартфон – телефон сьогодні завжди поруч з нами та в деяких випадках може повноцінно замінити комп’ютер. То ж немає складності встановити мобільний додаток від EasyPay або іншої платіжної системи. Всі вони мають просте та зрозуміле меню. А підв’язані до телефона банківські карти дозволять зробити оплату впродовж декількох хвилин.
  3. Банк – також має платіжну систему і пропонує оплатити послуги через власний сайт, термінал, мобільний додаток. Або завітати до відділення банку для оплати через касу.

Всі перелічені способи потребують лише один ідентифікатор платежу – номер особового рахунку. У деяких випадках це може бути звичайний номер договору між провайдером та абонентом. Інколи це може бути номер мобільного телефону абонента.