Цікаво :: Люди К. :: 03 вересня 2022 19:13 , Максим Ходушко
concert

На зустрічі краматорців у Києві зіграють земляки

Уже за кілька днів, ввечері 8-го вересня, у RIA PIZZA на Дружби Народів у Києві відбудеться зустріч краматорців. Там можна буде не лише побачити старих знайомих, обмінятися думками та допомогти волонтерському руху Краматорська. Ми також почуємо кілька виконавців, які безпосередньо пов’язані з містом.

Одна з них – Аліна Скифська, про яку ми писали ще у червні. Сьогодні її музичні прагнення реалізуються насамперед у проєкті Urbanistic'sdream, з електронною музикою якого можна познайомитись, наприклад, на його ютуб каналі. Одна з композицій Urbanistic'sdream має назву Kramatorsk:

Цього року Аліна стала співавторкою мюзиклу «Мамо, а що таке Україна» разом з театром хореографічного мистецтва «Велес» (м. Тернопіль).

У четвер дівчина заспіває кілька пісень, серед яких буде дві раніше невиданих.

 

Ми також почуємо юну та талановиту скрипальку Кароліну Ваноян.

Минулого року вона стала переможницей міжнародного музичного конкурсу «Golden Talents of Madrid 2021», який щорічно відбувається у Іспанії та тогоріч через карантин відбувався онлайн. Серед 1200 учасників із 11 країн дівчина стала лауреатом II ступеню.

А цього літа вона представила свою творчу роботу на міжнародному конкурсі Алея Зірок – Країна Героїв.

 

Зіграє на зустрічі краматорців і Вартан Вартанов, відомий усім як учасник рок-гурту The Nexstone, вокалістка якого стала його дружиною і виступить у четвер разом з ним. Згадаємо, як усім гуртом або з одним із учасників, як QuiZ Musicband, він грав літніми вечорами на відкритих майданчиках кафе рідного Краматорська. Або як у цьому відео – на Точка фест у травні минулого року:

Інші статті на цю тему

Novemberpoetrycover

Вони пишуть про любов, надію та сум за рідним домом

wintercover

Вірші воєнного часу, які написали краматорці

goncahrenko

Вона хоче провести виставку у Краматорську і закликає творців долучатися до її ініціативи