Цікаво :: Review :: 01 жовтня 2021 11:55 , Краматорск Пост
proplan

Додатковий корм для кішок Proplan Fortiflora

містить рекламні лінки
Здорова травна система – одна з найголовніших запорук відмінного самопочуття та довголіття вашого чотириногого друга.

Саме вона забезпечує своєчасне постачання в організм поживних речовин, вітамінів та мінералів, які необхідні для нормальної роботи всіх внутрішніх органів і імунітету. Тому якщо ви помітили, що котик відчуває явні труднощі в роботі шлунково-кишкового тракту, страждає від розладів шлунку, нападів блювоти, постійного проносу та метеоризму, негайно прийміть необхідні заходи.

По-перше, змініть звичний раціон тим, що розроблений спеціально для делікатного травлення та відновлення мікрофлори, а по-друге, введіть у меню лікувальні кормові добавки, що сприяють нормалізації та підтриманню нормального травного процесу, наприклад, Proplan Fortiflora.

Особливості складу додаткового корму для котів

Додатковий корм Форті Флора розроблений ветеринарами та дієтологами компанії Purina з урахуванням усіх особливостей фізіології хижака та його апетиту. Виробляється корм тільки з корисних для здоров'я та легкозасвоюваних інгредієнтів, містить дріжджі, комплекс вітамінів і натуральні пребіотики – особливі речовини, які сприяють відновленню здорової мікрофлори кишківника після хвороб або харчових отруєнь.

Головним компонентом добавки є життєздатні бактерії унікального штаму SF68, які делікатно та м'яко впливають на шлунково-кишковий тракт, ефективно запобігають та усувають розлади травлення. Ці пребіотики покриваються спеціальною оболонкою, завдяки якій у цілості та схоронності доставляються прямо до кишківника, де і приймаються за відновлювальні роботи.

Показання до додавання в раціон

Додатковий корм, до складу якого входить пробіотик, коту рекомендований при таких порушеннях:

  • Гастроентерит та діарея, які супроводжуються дисбактеріозом;
  • Діарея треба стресу, антибактеріальної терапії або зміни корму;
  • Гострий ентерит;
  • Погана якість випорожнень у кошенят.

Протипоказанням є специфічні індивідуальні харчові алергії.

Як ввести додатковий корм у раціон свого кота?

Плюсом стане те, що така добавка згодовується досить легко. Приємний смак не спричиняє відрази або негативних емоцій у хвостатиків. Давати його тварині можна як з сухим, так і з вологим харчуванням: просто додайте вміст пакетика у звичну їжу та запропонуйте своєму улюбленцю спробувати вдосконалену страву.

Серед особливостей такої добавки можна зазначити:

  • Досить давати один пакетик на день упродовж місяця, щоб побачити помітні поліпшення в роботі травлення кота;
  • Корм можна застосовувати тривало, його споживання безпечно для кошенят, а також вагітних та кішок з лактацією.
  • Якщо добавка застосовується з метою відновлення балансу кишкової мікрофлори під час лікування антимікробними засобами, для найкращого результату треба давати додатковий корм до, під час та після антибіотикотерапії, й в ідеальному випадку – в інший час доби стосовно часу введення антибіотика.