Важливо :: Життя громади :: 20 квітня 2021 14:15 , Олексій Ладика
vakcina-coronavac

Донецька область отримала вакцини від "Pfizer" і "Sinovac Biotech": хто отримає щеплення

Вакцинація здійснюється безкоштовно

Донецька область отримала вакцину проти коронавірусу "Comirnaty" бельгійського виробника "Pfizer-BioNTech" та "CoronaVac" китайської компанії "Sinovac Biotech".

Про це на брифінгу 20 квітня повідомив посадовець обласного департаменту охорони здоров’я Олександр Педенко.

"Вакцинація у Донецькій області здійснюється безкоштовно, з дотриманням вимог Дорожньої карти, яка затверджена відповідним наказом МОЗ України",  -  зазначив  він.

test

За словами Педенка, відповідно до цієї Дорожньої карти, вакцина "Comirnaty" буде використана для щеплення мешканців та персоналу інтернатів на території області. 

Наразі виявили бажання отримати першу дозу вакцини від "Pfizer" 1119 осіб, Донеччина має 1170 доз. Педенко додав, що залишок доз  цієї вакцини піде на щеплення працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Сьогодні цією вакциною почали щеплювати людей у будинку для літніх у Маріуполі, а також 96 осіб у Камишуваському інтернатному закладі.

Що стосується вакцини "CoronaVac", то Донецька область отримала її у кількості 10320 доз (для першого та другого щеплення).  Нею щеплюють маломобільні групи населення, людей з інвалідністю й тих, хто за ними доглядає. Поки що виявили бажання шепитися 1200-1220 осіб. 

Крім того, цю вакцину отримають вчителі, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та співробітники патрульної поліції.

test

Олександр Педенко зазначив, що вакцина "CoronaVac" буде розподілена між центрами первинної медичної допомоги тих міст, де є охочі зробити щеплення із числа маломобільних людей та тих, хто за ними доглядає.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі