Важливо :: Життя громади :: 28 серпня 2020 10:23 , Олена Круглова
epidemicni-zoni

Донецька область залишиться у "зеленій" зоні на два тижні

В Україні встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Вчора, 27 серпня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Урядовий портал.

На засіданні було затверджено рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, за яким з 31 серпня почне діяти нове епідемічне зонування протягом 14 днів, та наданий перелік областей, районів та населених пунктів, що потрапили до "червоної", "помаранчевої" та "жовтої" епідемічних зон. Населені пункти Донецької області в жодну з перерахованих зон не входять. То ж, Донеччина на два тижні залишається у "зеленій" зоні.

Але ж захворюваність населення нарощує темпи і поступово поширюється всією Україною. Нагадаємо, що за останній тиждень рівень захворюваності на коронавірус у Краматорську виріс на 20%. А найближчим містом до нашої області, яке потрапило до "помаранчевої" зони, став Харків. У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації Кабміном був продовжений режим адаптивного карантину та посилені карантинні обмеження для всіх регіонів країни.

Інші статті на цю тему

коментарі