Важливо :: Життя громади :: 28 серпня 2020 10:23 , Олена Круглова
epidemicni-zoni

Донецька область залишиться у "зеленій" зоні на два тижні

В Україні встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Вчора, 27 серпня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Урядовий портал.

На засіданні було затверджено рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, за яким з 31 серпня почне діяти нове епідемічне зонування протягом 14 днів, та наданий перелік областей, районів та населених пунктів, що потрапили до "червоної", "помаранчевої" та "жовтої" епідемічних зон. Населені пункти Донецької області в жодну з перерахованих зон не входять. То ж, Донеччина на два тижні залишається у "зеленій" зоні.

Але ж захворюваність населення нарощує темпи і поступово поширюється всією Україною. Нагадаємо, що за останній тиждень рівень захворюваності на коронавірус у Краматорську виріс на 20%. А найближчим містом до нашої області, яке потрапило до "помаранчевої" зони, став Харків. У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації Кабміном був продовжений режим адаптивного карантину та посилені карантинні обмеження для всіх регіонів країни.

Інші статті на цю тему

koronavirus

Летальних випадків не зафіксовано

коронавірус

Від наслідків хвороби померло три людини

koronavirus-vakcinaciya-kramatorsk

Кількість підтверджених випадків більше, ніж позаминулого тижня

коментарі