Важливо :: Життя громади :: 13 липня 2021 11:22 , Олена Круглова
vasilevskaya-pustosh

Донецький обласний лабораторний центр МОЗ: у п'ятьох краматорських водоймах купатися не можна

В них виявлені відхилення санітарно-хімічних та мікробіологічних показників

У п'ятьох водоймах Краматорська виявлені відхинення від санітарних нормативів. Про це сьогодні під час апратної наради повідомила директорка Краматорської міської філії державної установи “Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Людмила Хомякова.

Вона зазначила, що у Веселовському, Маячківському водоймищах, у водоймищі Василівської Пустоші, у створах гідрологічних постів Сада Бернацького та с. Ясногірівський виявлені відхилення санітарно-хімічних показників. За мікробіологічними показниками виявлені відхилення у Веселовському, Маячківському водоймищах, у Саду Бернацького та с. Ясногірівському, а у Веселовському знайдені життєздатні яйця аскариди.

"В нас немає відкритих пляжів, відповідно до всіх вимог санітарного законодавства. Купатися в наших міських водоймах не можна. Найближчими водоймами, придатними для купання в нашій місцевості, є Блакитні озера", - пояснила Людмила Хомякова.

На доручення міського голови Олександра Гончаренка “Донецький обласний лабораторний центр МОЗ" найближчим часом проведе аналіз технічної води міських фонтанів, що розташовані на площі Миру та у парку Пушкіна.

Міський голова мотивував своє доручення занепокоєнням через те, що у спекотний період в цих фонтанах бавляться діти. То ж, лабораторний центр має визначити, чи не зашкодить вода з фонтанів здоров'ю дітлахів.

Інші статті на цю тему

festival-rybolovli

Учасники змагалися у риболовлі, а потім на них чекали розваги

kramatorske-more

Містян закликають обов’язково кип’ятити воду перед вживанням впродовж декілька хвилин

vasilivska-pustosh

У водоймах чисельні відхилення за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками

коментарі