Важливо :: Життя громади :: 03 липня 2023 18:00 , Краматорск Пост
heatingcover

«Донецьктеплокомуненерго» планує змінити тарифи на тепло: деякі споживачі платитимуть більше, а інші менше (оновлено)

Письмові зауваження приймаються до 13 липня

Тариф на теплову енергію по ІТП (індивідуальному тепловому пункту) має складати 2815,12 грн для населення, 4125,58 для бюджетних організацій та 8407,04 для інших спожівачів.

Ці цифри можна знайти на сайті Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» (далі – ОКП «ДТКЕ») у так званому «Інформаційному повідомленні про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води».

Нові тарифи підприємство хоче встановити на планований період з 01.10.2023 року по 30.09.2024 року.

На тому ж таки сайті ОКП «ДТКЕ» надає повну інформацію щодо загального розміру планованого тарифу, його структури; обґрунтування необхідності встановлення тарифу тощо.

За інформацією ОКП «ДТКЕ» зміни тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів такі:

- населення по ІТП - +1,61 %;
- бюджетні установи/організації, по ІТП - -1,20 %;
- інші споживачі по ІТП - -0,55 %.

Письмові зауваження та пропозиції щодо тарифів «Донецьктеплокомуненерго» можна надіслати до 13 липня 2023 року на такі адреси: ОКП «ДТКЕ» (84307, м. Краматорськ, пров. Земляний, 2) або електронну адресу: postmaster@kpdtke.com.ua або безпосередньо до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військової адміністрації (84300, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6).

Оновлення. А вже сьогодні, 4 липня, голова краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко написав, що підвищення тарифів "це неправда".
test


Мешканця Краматорська залишається лише зачекати, щоб дізнатися, як буде насправді.

 

Інші статті на цю тему