Важливо :: Життя громади :: 22 вересня 2023 09:00 , Краматорск Пост
kolaboranti-kramatorskiy-rayon

Один допомагав армії рф влучніше бити по Костянтинівці, інший прислужував окупантам у Шандриголовому

Двох мешканців Краматорського району судитимуть за колабораційну діяльність. Одного з них заочно

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця м. Костянтинівки за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Про це повідомила Донецька обласна прокуратура у Facebook.

test

У червні 2023 року чоловік активно листувався у Telegram з представником незаконного збройного формування “днр”. Він відправляв координати місць розташування блокпостів, зосередження техніки та особового складу Збройних Сил України, що дислокувались у Костянтинівці та навколишніх населених пунктах.

Також обвинувачений “зливав” співрозмовнику місцезнаходження складів з паливно-мастильними матеріалами. Чоловіка не зупиняло те, що у будь-який момент армія рф може перетворити зазначені ним об’єкти у воєнні цілі та нанести по ним вогневі удари, внаслідок чого постраждає цивільне населення.

Ще одного обвинуваченого у колабораційної діяльності судитимуть заочно. Про це також повідомила Донецька обласна прокуратура.

test

У травні 2022 року, перебуваючи на тимчасово захопленій армією рф території Донеччини, чоловік обійняв фейкову посаду “голови с. Шандриголове адміністрації м. Красний Лиман”. Використовуючи надані окупантами повноваження, він розпоряджався бюджетом населеного пункту та муніципальним майном.

Крім того, обвинувачений виконував усі забаганки російських військових щодо “комфортного” проживання в селі: регулював питання електро-, водо- та газопостачання для їхніх потреб, забезпечував житлом та провізією. Після звільнення Лиманської МТГ нашими захисниками чоловік втік на тимчасово непідконтрольну Україні територію.

Наразі чоловік перебуває у розшуку. Йому загрожує 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Інші статті на цю тему

kolaborantka-z-kramatorska

Краматорка свідомо співпрацювала з військовим рф та хизувалася результатами “роботи” перед очільником так званої народної ради “днр”

dnr-kramatorsk

Обидва залишаться на волі попри судимості

zradnytsia (1)
коментарі