Важливо :: Життя громади :: 10 квітня 2023 16:40 , Краматорск Пост
businesscover

Допоможе і тим, хто шукає роботу, і роботодавцям: Краматорський центр зайнятості звернувся до працедавців з пропозицією

Вона стосується бізнесів незалежно від місця провадження діяльності на сьогодні

Для того, щоб покращити взаємодію між потенційними робітниками та тими, хто може найняти їх на роботу, а також щоб краще визначити попит роботодавців, спеціалісти Краматорського міського центру зайнятості розробили спеціальну анкету для суб’єктів господарювання незалежно від місця провадження діяльності на сьогодні.

Охочі доєднатися до онлайн-опитування можуть заповнити анкету за посиланням.

У цій анкеті працедавці можуть залишити свої пропозиції щодо покращення роботи фахівців центру зайнятості та зазначати потреби, яка існує в них на сьогодні.

Попри складні обставини, Краматорськ продовжує функціонувати та підтримувати життєдіяльність. Значною мірою цьому сприяють підприємства та підприємці, які залишилися працювати у місті. Разом з тим є чимало роботодавців, які релокували свій бізнес і на новому місці надали роботу землякам-краматорцям. 

Минулого місяця понад 200 представників малого та середнього бізнесу вже заповнили цю анкету. Після опитування роботодавці подали понад 30 вакантних посад, а долучитися до участі в суспільно корисних роботах вирішили ще 3 підприємства, оформити компенсаційні виплати за працевлаштування безробітних осіб, в тому числі внутрішньо переміщених осіб виявили бажання 10 працедавців.

Шукачам роботи нагадаємо, що вони можуть також долучитися до суспільно корисних робіт або спробувати себе у ролі патронатних вихователів.

Інші статті на цю тему

jobseekerscover

Наживо чи онлайн спеціалісти готові допомогти

newprofessioncover

Для цього треба надати документи та отримати ваучер на безплатне навчання

worksearchcover

Насамперед радимо звернутися до Краматорського міського центру зайнятості