Важливо :: Гроші :: 18 грудня 2023 20:36 , Олексій Ладика
hryvnya

Друк повісток, "цікава" фірма з Черкас, ремонт коледжу ДДМА: топ-5 найдорожчих тендерів у Краматорську минулого тижня

А також замовлення пального від "Краматорської тепломережі"

Краматорське Управління з капітального будівництва заключило договори з компанією з Черкас, яка була створена рік тому і за цей час інших тендерів не вигравала. Вона буде ремонтувати будівлі, що постраждали від російських обстрілів.

Про ці та інші найдорожчі тендери минулого тижня у Краматорську читайте далі.

Бензин А-95, дизельне паливо - 2,220 млн грн

"Краматорська тепломережа" оголосила тендер на купівлю дизельного палива і бензину А-95 на наступний рік. Згідно з тендерною документацією, планується закупити 10 тисяч літрів бензину і 30 тисяч літрів дизелю.

Капітальний ремонт конструкцій будівлі по Богдана Хмельницького, 8 - 961 308 грн

Управління з капітального будівництва та перспективного розвитку (УКБ) оголосило тендер на капітальний ремонт будівлі по Богдана Хмельницького, 8, яка постраждала від російського обстрілу у березні цього року. В цій будівлі розташовується управління реєстраційних повноважень та ведення реєстру територіальної громади.

Після оголошення тендеру одразу уклали договір без проведення торгів, скориставшись нормою закона, що це можна робити в умовах воєнного стану, якщо йдеться про капітальний ремонт вартістю до 1,5 млн грн. 

Переможцем оголосили ТОВ "ІНВЕСТТЕХМОНТАЖ". Ця фірма з Черкаської області цікава тим, що була заснована рік тому, за цей час виграла лише два тендери на суму 2,2 млн грн - всі два у Краматорську, всі два у грудні цього року, обидва рази замовником був УКБ і в обох випадках угоди з цією фірмою уклали без використання електронної системи закупівель (інший тендер відбувся на початку грудня і там йшла мова про ремонт постраждалої від обстрілу 30-ї школи на суму 1,3 млн грн).

Власницею цієї компанії є Людмила Македон, яка також володіє ще двома компаніями у Черкасах, що зʼявилися буквально трохи більше місяця тому. Керівником ТОВ "ІНВЕСТТЕХМОНТАЖ" є Віктор Коберник - він є директором ще семи фірм.

Що саме має зробити таємнича фірма з Черкас під час ремонту у Краматорську - невідомо, тендерної документації на сайті електронних закупівель ProZorro немає.

Капітальний ремонт покрівлі коледжу ДДМА - 899 946,96 грн

Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії також постраждав від російського обстрілу. І тепер коледж збирається ремонтувати покрівлю - тендер на майже 900 тисяч гривень виграла будівельна компанія "Градас" з Краматорська. За ці гроші працівники компанії мають розібрати пошкоджену обстрілом покрівлю а поставити нову - все це мають зробити до 31 грудня цього року.

Газ нафтовий скраплений - 740 тис. грн

"Краматорська тепломережа" купляє на наступний рік газ нафтовий скрпалений на загальну суму 740 тисяч гривень. Переможець тендеру повинен буде поставити краматорським тепловикам 20 тисяч літрів газу.

Послуги з друку повісток про виклик підозрюваних - 566,1 тис. грн

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у Краматорську, оголосило тендер на друкарські послуги на наступний рік. На цю суму планується опублікувати в газетах 435 повісток про виклик підозрюваних. 

 

Інші статті на цю тему

коментарі