Важливо :: Життя громади :: 28 листопада 2019 17:21 , Олексій Ладика
elektroenergiya-otklyucenie-sveta

ДТЕК пообіцяв завершити ремонт лінії у краматорських селищах на 10 днів раніше запланованого терміну

У компанії кажуть, що врахували звернення жителів селищ

Основні роботи з реконструкції високовольтної лінії, через яку мешканці селищ Іванівка, Городищине та Мар'ївка днями сидять без світла, будуть завершені до 12 грудня.

Про це 27 листопада повідомив ДТЕК Донецькі електромережі.

На підприємстві зазначають, що це на 10 днів раніше запланованого терміну. Для скорочення часу реконструкції ДТЕК направив дві додаткові бригади енергетиків, йдеться у повідомленні.

Також компанія повідомляє, що "врахувала звернення жителів селищ" і від 26 листопада планові відключення електроенергії відбуватимуться з 8 до 17 години. У вихідні дні відключень не буде. Місцева школа, яка теж підпадає під відключення, на час реконструкції забезпечена генератором. 

"ДТЕК Донецькі електромережі просить жителів поставитися з розумінням до тимчасових незручностей. Реконструкція високовольтної лінії та супутні планові відключення електроенергії – це необхідний захід для поліпшення якості і надійності енергопостачання в регіоні", – йдеться у повідомленні.

У ДТЕК зазначають, що завдяки реконструкції покращиться якість і підвищиться надійність електропостачання для 2 тис. 300 абонентів, які проживають в селищах Іванівка, Городищине і Мар'ївка. Реконструкція лінії передбачає заміну більше 19 км дротів і 131 залізобетонної опори.

Раніше Kramatorsk Post повідомляв, що з початку листопада жителі трьох селищ Краматорська практично живуть без світла - електроенергію відключають рано вранці, а назад включають, коли на вулиці вже темно. Депутат Краматорської міськради Андрій Безсонний після звернення до Донецької ОДА та спілкування з підрядником робіт повідомив, що режим "довгого відключення" на селищах триватиме до 30 листопада, після чого електроенергію відключатимуть на дві-три години на день.

Начальниця відділу транспорту зв'язку та енергетики Олена Бахметьєва на нараді виконкому 26 листопада повідомила, що основні роботи з реконструкції завершать впродовж двох тижнів.

Інші статті на цю тему

коментарі