Важливо :: Життя громади :: 08 вересня 2020 14:55 , Олена Круглова
dtmo5-1

ДТМО у Краматорську почали ремонтувати

У медичному закладі зроблять термомодернізацію будівлі та капітальний внутрішній ремонт приміщень

Відремонтовану будівлю разом з прилеглою територією планують здати у 2021 році, повідомляє Краматорське самоврядування у Facebook.

Фінансування внутрішнього ремонту приміщень з благоустроєм прилеглої території відбудеться на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів при підтримці голови Донецької ОДА Павла Кириленка. А проєкт з термомодернізації будівлі буде виконано за фінансуванням Європейського інвестиційного банку.

«Після оновлення амбулаторій у селищах міста та реконструкції хірургії, нарешті, дійшла черга і до дитячого відділення та реконструкції відділення екстреної допомоги. Наш заклад обслуговує не тільки мешанкців Краматорська, але й усієї півночі Донецької області. Тому вкрай важливо, щоб умови лікування маленьких пацієнтів були сучасними та відповідали усім стандартам», - зазначив міський голова Андрій Панков.

Нагадаємо, що в серпні цього року визначили підрядника, який здійснюватиме ремонтні роботи за результатами тендеру. Ним стало ООО “Автоинтерстрой”. До цього часу у будівлі закладу повної реконструкції та капітального ремонту не проводились, частково проводились капітальні ремонти системи опалення, енергопостачання, оздоблення окремих приміщень відділень.

Інші статті на цю тему

переливание крови (2)

Як вплине реформа на станції переливання крові, і як вони тепер працюватимуть

дс Зернятко7 (1)

Проект реконструкції будівлі проходив у рамках національної програми «Велике будівництво», на його реалізацію було витрачено 16,5 млн гривень

dityachij-sadok-ivanivka-rekonstrukciya-1

На реконструкцію споруди планують витратити блізько 37 млн грн та завершити її цьогоріч восени

коментарі