Важливо :: Життя громади :: 08 вересня 2020 14:55 , Олена Круглова
dtmo5-1

ДТМО у Краматорську почали ремонтувати

У медичному закладі зроблять термомодернізацію будівлі та капітальний внутрішній ремонт приміщень

Відремонтовану будівлю разом з прилеглою територією планують здати у 2021 році, повідомляє Краматорське самоврядування у Facebook.

Фінансування внутрішнього ремонту приміщень з благоустроєм прилеглої території відбудеться на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів при підтримці голови Донецької ОДА Павла Кириленка. А проєкт з термомодернізації будівлі буде виконано за фінансуванням Європейського інвестиційного банку.

«Після оновлення амбулаторій у селищах міста та реконструкції хірургії, нарешті, дійшла черга і до дитячого відділення та реконструкції відділення екстреної допомоги. Наш заклад обслуговує не тільки мешанкців Краматорська, але й усієї півночі Донецької області. Тому вкрай важливо, щоб умови лікування маленьких пацієнтів були сучасними та відповідали усім стандартам», - зазначив міський голова Андрій Панков.

Нагадаємо, що в серпні цього року визначили підрядника, який здійснюватиме ремонтні роботи за результатами тендеру. Ним стало ООО “Автоинтерстрой”. До цього часу у будівлі закладу повної реконструкції та капітального ремонту не проводились, частково проводились капітальні ремонти системи опалення, енергопостачання, оздоблення окремих приміщень відділень.

Інші статті на цю тему

flagshtok-v-yubileynom-1

80-метровую мачту для флага Украины сегодня подняли в вертикальное положение

likarnya-III-ravnya-zverhu

Всего в больнице будет 600 койко-мест, 1000 человек персонала, из которых 500 - врачи

plosch2

Всі 4 роки після реконструкції площа вважалася об'єктом будівництва і, формально, там не можна було знаходитися

коментарі