Цікаво :: Спорт :: 06 вересня 2021 10:06 , Краматорск Пост
prikarpattya---kramatorsk

Два голи, вилучення, пенальті: ФК “Краматорськ” всуху програв “Прикарпаттю”

Краматорська команда спустилася на 5-е місце у турнірній таблиці

5 вересня в Івано-Франківську відбувся матч 7-го туру Чемпіонату Першої Ліги з футболу, в якому місцеве "Прикарпаття" приймало футболістів "Краматорська".

Краматорці створили багато гострих гольових моментів, проте не змогли їх реалізувати, а ось господарі своїми шансами скористалися на повну.

На 44-й хвилині півзахисник “Прикарпаття” Ростислав Волошинович відкрив рахунок у матчі, поціливши у ворота голкіпера краматорців Артема Поспєлова після того, як останній відбив м’яч після попереднього удару івано-франківців.

На 56-й хвилині краматорці залишилися у меншості - Денис Ндукве отримав другу жовту картку за фол проти суперника та неспортивну поведінку (почав з’ясовувати стосунки з одним із прикарпатців).

А вже за вісім хвилин після того суддя призначив пенальті на користь “Прикарпаття”  після того, як м’яч влучив в руку одного із захисників "Краматорська". Роман Барчук реалізував пенальті і у підсумку “Прикарпаття” виграло з рахунком 2:0.

Таким чином, "Краматорськ" опиняється на 5-му місці турнірної таблиці, поступаючи своїм місцем тернопільській "Ниві" та житомирському "Поліссю".

Наступну гру з харківським "Металістом" краматорська команда планувала провести на стадіоні "Авангард", проте через концерт виконавця MONATIK її перенесли до Харкова, на стадіон "Металіст".