Важливо :: Життя громади :: 30 липня 2020 09:28 , Олена Круглова
zno-1

Два випускника з Краматорська набрали по 200 балів на ЗНО

Краматорськи випускники набрали найвищій бал у ЗНО з хімії та з біології

За повідомленням голови ОДА, 200 балів з хімії отримала випускниця Краматорського закладу загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Крупченка Краматорської міської ради Дар’я Гармаш (учитель Вікторія Рудика). На рахунку Дар’ї це вже друга найвища рейтингова оцінка під час ЗНО - 200 балів вона також отримала з математики.

А найкращий результат зовнішнього незалежного оцінювання з біології отримала Анна Вовненко, випускниця Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області (учитель Оксана Кожемякіна).

Загалом, крім краматорських випускниць, ще четверо учнів Донецької області отримали найвищі бали за результатами ЗНО з хімії, англійської мови та історії України.

200 балів з хімії отримав Дмитро Лещинський, випускник Слов'янського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Слов'янської міської ради Донецької області (учитель Марина Хохлова).

Максимум з англійської мови набрали Жора Папоян, випускник комунального закладу «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області» (учитель Андрій Голютяк) і випускник минулих років. Ще один випускник минулих років отримав 200 балів з історії України.

Нагадаємо, що раніше максимально можливу кількість балів набрали сім майбутніх абітурієнтів, які складали у Донецькій області ЗНО з математики, та двоє - на ЗНО з фізики.

Павло Кириленко на своїй сторінці в Facebook привітав дітей, їхніх педагогів і батьків з високими результатами.

Інші статті на цю тему

peticiya-do-prezidenta-ukrayini-alisa-borisova

Дівчина каже, що обов'язкова математика є великою проблемою для підлітків, які планують навчатися в гуманітарних вишах. Оскільки для вступу та навчання там цей предмет не потрібен

multitest

На базі платформи iLearn запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки випускників Донеччини до Мультитесту 2022

uchenici-200-baliv

Через війну вони евакуювалися з рідного міста і складали тести на Дніпропетровщині

коментарі