Важливо :: Гроші :: 07 жовтня 2021 13:08 , Олексій Ладика
shkola-8-kramatorsk

Дві школи Краматорська виграли урядовий конкурс і отримають 7,4 млн грн

За ці гроші вони придбають нові меблі та обладнання

Краматорські школи №25 і 8 (остання тепер є Опорним закладом загальної середньої освіти ім. Василя Стуса) отримають 7,462 млн грн. Ці гроші підуть на придбання меблів та обладнання для спеціалізованих класів у цих школах.

Заступниця начальника Управління освіти Наталія Ананських розповіла на засіданні виконкому 6 жовтня, що у травні відбувся конкурс “Спроможна школа для кращих результатів”, в яких взяли участь три краматорські школи - 24, 25 і 8. Дві з них перемогли і тепер отримають на реалізацію своїх проєктів кошти з державного бюджету - на вчорашньому засіданні члени виконкому врахували субвенцію у місцевому бюджеті.

Міський голова Олександр Гончаренко поцікавився, чому не брали участь у конкурсі і не отримали гроші, як він висловився, "на халяву" школа № 22 та ліцеї №4 і 35. 

"Для цих шкіл, які прагнуть бути кращими і вважають, що вони у нас зразкові, це для них черговий дзвіночок. Особисто для директорів. Дзвіночків буде ще два, три, чотири - і все. Будемо робити висновки", - сказав мер.

Урядова програма “Спроможна школа для кращих результатів” – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. 

На фінансування проєктів можуть претендувати будь-які школи, в яких здобувають освіту не менше 350 учнів. Щоб взяти участь у конкурсі, засновники чи керівники шкіл мають сформувати проєктні заявки та подати їх до обласної державної адміністрації.

Цього року субвенція на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів” склала мільярд гривень - на кожну область давали по 40 млн грн. На Донеччині кошти отримають 24 школи, повідомляє НУШ.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

shoolcover
obstril-shkola (4)

Підрядник погодився виконати усі роботи майже за 16 млн грн

licey-8-kramatorsk

В обласному департаменті освіти і науки розповіли про особливості нового навчального року

коментарі