Цікаво :: Люди К. :: 11 серпня 2022 16:35 , Краматорск Пост
uchenici-200-baliv

Дві учениці з Краматорська набрали по 200 балів з усіх предметів на національному тестуванні

Через війну вони евакуювалися з рідного міста і складали тести на Дніпропетровщині

Дві учениці з Краматорська набрали максимальну кількість балів з усіх предметів на національному мультипредметному тестуванні (НМТ). 

Це учениця школи №16 Олена Лук'яненко і учениця школи №5 Марія Юрченко. Обидві набрали по 200 балів одразу з трьох предметів: української мови, математики та історії України.

test Олена Лук'яненко

"Побачивши свої результати, не могла повірити очам, бо, не зважаючи на відмінні знання, головне в цьогорічній ситуації - зібратися з думками та не розгубитися. У квітні мені довелось евакуюватися з рідного Краматорська до  Дніпра та складати НМТ у цьому місті. У такій ситуації емоційний стан був дуже напружений, але якщо в тебе є мета, то ніякі перешкоди не завадять" - розповіла Олена.

На питання, чи визначилась Олена з майбутньою професією, вона відповідає так: "Своє майбутнє я хочу пов'язати з правовою діяльністю, бо це дасть мені можливість зрости особисто та зробити свій внесок у розвиток суспільства, захищаючи права і свободи людей в Україні".

Вчителі, які навчали Олену:

Закутна Віта Миколаївна - вчителька української мови,

Козирєва Наталя Миколаївна - вчителька математики,

Щепоткіна Оксана Володимирівна - вчителька історії України.

test Марія Юрченко

Марія з батьками також евакуювалася на Дніпропетровщину, де і складала тести.

"Через війну мені з батьками довелося поїхати з Краматорська, зараз ми мешкаємо в місті Кам'янське. Саме тут я складала НМТ. Попри на те, що цього року нас настигла війна, я не впала духом. Навпаки, ще більше почала готуватися до екзаменів. Бо зараз, як ніколи всі ми маємо перебороти себе, та робити все на 100%. Я вірю, що ми - покоління майбутнього, і від нас залежить доля країни." - розповіла нам Марія.

Дівчина хоче пов'язати своє життя з архітектурою. 

"У мене є мрія! Я хочу, щоб моє життя було пов'язане з архітектурою, і після перемоги України, я змогла зробити свій внесок у відновлення нашої країни." - поділилася Марія.

Вчителі, які навчали Марію:

Самісько Олена Володимирівна - вчителька української мови,

Ярмак Ольга Борисівна - вчителька математики,

Губіна Любов Василівна - вчителька історії України.

За матеріалами Управління освіти

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

schoolsratingcover

Чотири краматорських школи потрапили до десятки найкращих у області

kompyuterna-tehnika-dlya-uchniv-kramatorska

Управління освіти роз'яснило кілька питань щодо надання комп'ютерної техніки у поточному навчальному році

shkola-8-kramatorsk

Заклад потрапив до переліку МОН, у яких місцеві учні, за бажанням, можуть вивчати лише предмети українознавчого компоненту

коментарі