reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 03 вересня 2020 14:29 , Олексій Ладика
foto-remonta-dorog-2-1

Двох директорів підозрюють у привласненні 9,4 млн грн на ремонті доріг у Краматорську та Лимані

Вони використали підроблені документи для отримання коштів

Двом директорам київського підприємства повідомили про підозру у привласненні понад 9,4 млн грн під час ремонту доріг у Краматорську, Лимані та Лиманському районі.

Про це повідомляє прокуратура Донеччини.

Упродовж 2016-2017 років Служба автомобільних доріг в Донецькій області провела державні закупівлі щодо проведення капітального ремонту автодоріг та тротуарів на 7 об’єктах у вищезгаданих містах та районі. Переможцем торгів стало товариство з обмеженою відповідальністю, що розташоване у м. Києві.

Двоє директорів цього підприємства, що працювали у різний період часу, використали підроблені документи, на підставі яких замовник прийняв роботи та на рахунок підрядника перерахував державні кошти.

Експертизи проб відремонтованого асфальтобетонного покриття показали що його фактична товщина та фізико-механічні показники не відповідають вимогам проектно-кошторисної документації, а загальна вартість неякісно виконаних будівельних робіт складає понад 9,4 млн грн.

Директорів підозрюють образу у трьох статтях Кримінального кодексу України: використання завідомо підробленого документа, службове підроблення, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Інші статті на цю тему

remont-dorog

Цього року у бюджеті передбачено лише поточний ремонт доріг

prokuror-glushko-2

Новий керівник окружної прокуратури розповів про "перезавантаження" відомства, результати поточної роботи, та чого нам чекати в майбутньому

kramatorsk_apparatna-narada-1-chervnya-4 (1)
коментарі