Важливо :: Життя громади :: 31 серпня 2023 11:41 , Краматорск Пост
Enemyinformerscover

Судові вироки за допомогу окупантам отримали двоє мешканців Краматорського району

Вони інформували росіян про місця дислокації ЗСУ

У березні 2023 року попри те, що російська армія обстрілює його рідне місто, мешканець Краматорська у приватному чаті месенджера «Telegram» поширював відомості воєнного характеру, - він вирішив допомагати окупантам інформаційно та вказував на об’єкти, де розташовуються підрозділи та техніка ЗСУ. Крім того, у текстових повідомленнях він писав про потребу в «перевихованні» нашої нації та висловлював до неї свою зневагу й презирство.

У травні 2023 року мешканка м. Слов’янська, використовуючи той же месенджер, також передавала представнику рф інформацію воєнного характеру, зібрану у своєму місті.

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури судами ухвалено вироки громадянам України за фактами несанкціонованого поширення інформації про розміщення Збройних Сил України (ч. ч. 2, 3 ст. 114-2 КК України), повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Чоловіка засудили до 5 років ув’язнення, а жінку – до 8 років.

Досудові розслідування здійснювали слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Громадяни чекали на вироки Індустріального районного суду м. Дніпропетровська та Слов’янського міськрайонного суду під вартою.

Фото - Пресслужба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Краматорськ.

Інші статті на цю тему

kolabrant-z-druzhkivki

Уродженець Дружківки понад 4 місяців “охороняв” будівлю т. зв. ВЦА під час окупації Олександрівської громади на Миколаївщині

Colabcover

Служба безпеки України продовжує виявляти тих, хто співпрацював з окупантами

kolaboranti-kramatorskiy-rayon

Двох мешканців Краматорського району судитимуть за колабораційну діяльність. Одного з них заочно