Важливо :: Життя громади :: 01 грудня 2023 11:05 , Краматорск Пост
semenov-i-fidrya

Двом загиблим краматорським прикордонникам Дмитру Семенову та Максиму Фідрі просять присвоїти звання "Героя України"

Петиція набрала майже половину потрібної кількості голосів

Сержанти Краматорського прикордонного загону Дмитро Семенов і Максим Фідря загинули 28 жовтня під Курдюмівкою. Намагаючись врятувати пораненого побратима, вони потрапили під російський обстріл.

За понад півтора року великої війни Максим і Дмитро постійно перебували в зоні бойових дій у різних областях України та врятували чимало життів, знищили багато ворогів.

Петиція про присвоєння звання “Героя України” нашим військовослужбовцям набрала майже половину потрібної для її розгляду Президентом України кількості голосів.

Підписати її можна за цим посиланням

Дмитро Семенов народився в 1997 році, навчався у 28-й школі, потім у машинобудівному технікумі. Далі пройшов строкову службу в армії, а після неї повернувся до Краматорська та почав працювати на НКМЗ.

Дмитро захоплювався спортом і намагався тримати себе в гарній фізичній формі. Улітку 2022 Дмитро одружився зі своєю нареченою Євою, а 9 грудня 2022 року в них народилася донечка Емма.

25 лютого 2022 року Дмитро пішов захищати Україну, потрапив до одного підрозділу із Максимом Фідрею.

Максим Фідря навчався в 34-й, а закінчив 10-у школу Краматорська. Потім вступив на навчання до КЕГІ, де обрав улюблену з дитинства спеціалізацію - історію. І коли він, здобувши вищу освіту, прийшов працювати до школи, колеги одразу оцінили його найвищий професійний рівень, високий інтелект та широкий світогляд.

Усе, що знав і любив, він передавав своїм учням у 9-й, 10-й школах Краматорська та в Українській гімназії.

А 2020-го року Максим Фідря залишив улюблену роботу та підписав контракт із ЗСУ, бо він вважав своїм головним обов'язком захист рідної землі від лютого ворога.

Нагадаємо, триває збір підписів під петицією про присвоєння звання "Героя України" ще одному загиблому краматорському прикордонному - Артему Турчіну.

Попередня петиція  про присвоєння звання “Героя України” краматорцю Олександру Бардакову набрала потрібну кількість голосів та перебуває на розгляді.

Інші статті на цю тему

Sumec

Він загинув, обороняючи Запоріжжя від російських окупантів

kononenko-tyshenko1

Кирило Тищенко загинув під Волновахою, а Віктор Кононенко - під Бахмутом

Kulyk

Військового поховали через пів року після загибелі

коментарі