Важливо :: Життя громади :: 11 серпня 2023 09:50 , Краматорск Пост
zradniki (1)

Двох ідейних прихильників “руського миру” з Краматорська та Слов’янська судитимуть за співпрацю з представниками рф

Вони передавали дані про розміщення українських військових у своїх містах

Двох мешканців Краматорська та Слов’янська судитимуть за поширення інформації про розташування Збройних Сил України. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Відомо, що у березні 2023 року мешканець Краматорська, попри те, що його рідне місто потерпає від атак російської армії, у приватному чаті Telegram надсилав повідомлення, в яких вказував місця розташування українських захисників та їхніх автомобілів.
test

Крім того, у своїх повідомленнях чоловік розмірковував про “перевиховання” українців та висловлював с зневагу та презирство до української нації.

Другою обвинуваченою є мешканка Слов’янська. У травні 2023 року жінка надсилала представнику рф в тому ж месенджері дані про місця зосередження військової техніки та особового складу ЗСУ у своєму місті.

test

При чому робила вона це виключно з ідеологічних міркувань і жодної матеріальної винагороди за співпрацю від представника рф вона не отримувала.

Обвинувачені чекають на вирок суду під вартою. Їм загрожує покарання у вигляді ув’язнення строком від 8 до 12 років.

Нагадаємо, що нещодавно мешканець Краматорська отримав 9 років в'язниці після того, як передав інформацію про розташування українських військових у місті адміну відомого проросійського Telegram-каналу "I love Kramatorsk".

Інші статті на цю тему

kolaboranti-kramatorskiy-rayon

Двох мешканців Краматорського району судитимуть за колабораційну діяльність. Одного з них заочно

kolaborant-liman

Чоловікові загрожує до 5 років за ґратами

informatorka-rf-kostyantinivka

Їй загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення

коментарі